Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsi az esély, de lehetséges?

Kicsi az esély, de lehetséges?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu szerint pont ovukor voltam együtt a párommal 2x is megszakításossal.tünetem nincs csak annyi hogy görcsölök és érzékeny a mellem meg sok a savam.16dpon vagyok.nincs gyakorlatilag hüvelyváladékom száraz vagyok. Az ébredési hőm 36,6 délutánra felmegy 37,0-1. Mensz előtt egy nappal leesik a hőm és egész nap lenn is marad 36 alatti értéket mérek rendszerint. Mindig pontos volt,előforult hogy 1-2nappal hamarabb is jött meg. Volt egy pár próbálkozós hónapunk de nem jött össze és nem merem beleélni magam hogy most lehet sikerűlt megszakítással holott korábban védekezés nélkül nem.tesztelni nem merek mert félek attól hohy negatívat mutat majd.nem akarom beleélni magam.utoljára 5én jött meg tarott 7ik napon mult el.nem akarok abba a hibába esni hogy mindenféle tünetet beképzelek magamnak.hasonló tapasztalotokkal rendelkező válaszokat szivesen veszek vagy aki ilyen esetről hallot iesmerősei által. Válaszokat előre is köszönöm :).Szép napot mindenkinek

2016. júl. 2. 07:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Van két tábor aki azt mondja hogy a beágyazódás után bő a folyàs és van aki azt hogy száraz.de ha van baba akkor eléletileg már beágyazódott.ha nem jön meg meddig tart a szárazság?
2016. júl. 2. 07:33
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
a túrószerű folyás és a vizes is jelezhet terhességet. A túrószerű gátolja a bacik méhbe való feljutását.
2016. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néha van egy kis fizes folyásom de azon kívűl semmi.csak szárazság meg hőhullám
2016. júl. 2. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A hőd egyértelműen babára utal

A folyás meg olyan, hogy nekem pl mindig más volt a terhességeimnél.

Most éppen úgy alakult, hogy peteérés körül nagyon sok vizes, utána sűrűbb, most a pozi tesztnél semmi extra, de száraz sem vagyok.

Szerintem tesztelj. Jobb a bizonyosság, még ha nega is lesz a teszt. Már tutira ki fogja mutatni. Vàlassz valami érzékeny tesztet. A facellet mindenki dicsérte itt, nekem is bevált.

Drukkolok, és majd írj, mi volt!

Nekem semmi tünetem nincs most,amikor pozi a tesztem. A nega tesztek előtt sokszor éreztem én mindent :)

2016. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Görcsölök mint akinek megjön duzzadt vagyok lennt..folyásom alig van és a délutáni hőm 37,2
2016. júl. 2. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!