Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció utolsó napján...

Kislinda97 kérdése:

Menstruáció utolsó napján párom belém engedte de ugy hogy már egy cseppsem volt lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ha baba lenne. Sajnos nekem volt már egy vetélésem :(

2015. okt. 13. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem ilyen időpontban fogant. Drukkolok, hogy sikerrel járjatok.
2015. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztett de negatív lett. De ebbe a hónapba 2napra megjött az mitöl lehet?
2015. okt. 13. 09:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha egy csepp sem volt, mi a rákot engedett beléd?
2015. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor ha mégis megjött, miért lennél terhes?


Szerintem amúgy arra gondolt, hogy már nem vérzett, abból nem volt egy csepp sem, nem a spermából.

2015. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18 éves vagy a felhasználóneved szerint. Úgyhogy gratula és sok sikert a babához. :)
2015. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Negatív kritikát nem kértem. Amugy meg menstruációm utolsó napján meg kellet volna hogy legyen egycsepp VÉR semm folyt.és párom belém élvezet,ebbe a honapba meg jött de visszont csak két napra. A vártnál 2nappal hamabb szokatlan volt erős görcsöm volt mikor megjött most meg olyan hányingerem volt,idő közben mikor elmult a mult honapi mensim alhasi görcseim voltak de csak kicsit mellfeszülésem pedig nincs
2015. okt. 13. 13:46
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogy arra a 2napra mêrt jött meg.. Talán a beágyazodás?
2015. okt. 14. 09:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Mikor történt mindez? Eltelt azóta már két hét? Mert akkor egy terhességi teszt megoldás a kérdésre.
2015. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eltelt .. De amikor ebbe a honapba meg meg kellet volna még legyen akkor csináltam a tesztet,ráadásul délután.mikor kénne megismételni
2015. okt. 14. 09:25
 10/14 A kérdező kommentje:
Segitsetek!
2015. okt. 14. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!