Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a terhességi...

Befolyásolja a terhességi tesztet a betegségem?

Figyelt kérdés

Vagy feltételezett hülyeség?

A betegségem neve autoimmun,vagy is krónikus izületi gyulladás. Tegnap tudtam meg :-S 38 éves vagyok és már ideje lenne és vágyom is babára. Mára kellett volna meg jönie a havimnak, de semmi, pedig már napok óta meg jön érzésem van, 16'19 -én voltunk élesben a férjemmel.

Volt akinek valamilyen betegség miatt nem mutatta ki a teszt?


2016. júl. 2. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A betegség nem hiszem, hogy befolyásolja. De ha a ciklus második felében volt a teherbeesés, akkor előfordulhat hogy csak napok múlva mutatja majd a teszt.
2016. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha 16 és. 19 én sikerülhetett a teherbe esés akkor jól értem hogy még nem feltétlenül kell pozitív lennie a tesztnek?
2016. júl. 2. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:

A szervezetnek kell legalább 12-14 nap, hogy elinduljon a hcg termelés, a beágyazódás után.

Tesztelj néhány nap múlva.

Drukkolok!

2016. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem befolyádsolja.

Javaslok E vitamint. Nagyon nagyon sokat segit

Foleg ha a parod is szedi. Parszaz Ft.gyògyszertarban.:

2016. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedves utolsó köszönöm hogy ajánlod az E vitamint, de már próbáltam azt is. Meg mondom őszintén hogy csináltam egy kazettás xepilt és negatív lett de száradás után mintha halovány lenne, de ez nem számít. Inkább a válaszaitok alapján negatív, mert ha nem! Befolyásolja a betegségem akkor ez a hónap is sikertelen sajnos.
2016. júl. 2. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ertem sajnalom.:/ Miota probalkoztok? Nogyogyasznal voltal h mi a celod es mit tehetnèl?:)
2016. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 éve nem védekezzünk ha jönni akar a baba jöjjön alapon voltunk a férjemmel. De legalább már tudjuk az okát, nőgyógyászaton még nem mentem vissza, mert még van egy vizsgálati eredményem ami ebben a hónapban lesz kész, immunológus fogja véglegesen meg mondani hogy vállalható az én esetemben baba valaha! Annyit mondott vizsgálat előtt lehetni lehet babám de készüljön hogy nehéz lesz!! De mondom meg kell várnom e hónapot, hát nagyon hosszú lesz, rettegek hogy rossz lesz az eredményem és soha nem lehet babám 😢 nem tudom hogy fogom túl élni.
2016. júl. 2. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
betegséged nem befolyásolta,terheségi tesztedet?
2021. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!