Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön meg rendszeresen....

Nem jön meg rendszeresen. Teherbe eshetek? Amióta csak menstruálok mindig kimaradozik volt hogy 1évig is most a legutobb 5honapja volt meg. A parommal szeretnenk mar gyereket kb 1eve nem vedekezunk es semmi Van ilyen teren tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Az orvos mondott valamit? Én kivizsgáltatnám, hogy miért nem jön meg rendszeresen.
2016. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz minél előbb. Valószínűleg valamilyen hormonzavar vagy pcos, ir van a háttérben. Vagy bármi más.

Egyébként én is ilyen ritkán menstruálok, de én egy nem védekezős alkalommal teherbeestem, de ez nagyon ritka, minden orvos csodának nevezte, hogy így sikerült a baba.

2016. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sógornőm és most pár hete a kolléganőm is így lett terhes, és mindkettőnél későn is derült ki (sógornőmnek 14 hetesen, amikor befeküdt műtétre a cisztáival, kolléganőmet meg a kivizsgálás részeként küldték uh-ra, 17 hetesen derült ki).


Szóval így is teherbe eshetsz.

2016. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Orvosnal voltam mar 1000x hormonjaimmal voltbaj majd gyogyszerrel akartak helyre hozni ami addog jois volt amig szedtem majd fogamzasgatloval ami bevalt csak felszaladt meg +ba par kg ezert abba is hagytam(1evig szedtem) utana 4-5hig megjott aztan kimaradt es most ugye lealt voltam dokinal de baszott ram kb felakarok keresni egy magan orvost aki megnez normalisan es segit
2016. júl. 2. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. NEkem is ilyen kamasz korom óta, semmi klasszikus okot nem találtak erre. Legutóbb az endokrinológus is azt mondta, hogy ha évente 3x megjön, akkor az végülis elég, hogy ne legyen daganat a bent növekvő, le nem váló nyálkahártyán. Amúgy két fiam van már, de extrém adag D vitamin után jöttek össze mind a ketten, akkor a ciklusom is 40-50 napos lett hirtelen.

Amúgy én kivizsgáltattam mindent, meddőségibe akartak küldeni, mert semmire em volt valós ok, sem hogy enm jön össze a baba 1 éve, sam hogy nincs is ciklusom - miből jönne össze. A Dvitamin nekem megoldotta ideiglenesen. Többször néztek IR-t, néztek hormonsorokat, néztek ultrahangon minden hasi szervet, nem csak a petefészek+méh volt már, agyalapi mirigy, MR, szóval minden, de oka semmi, csak az alacson Dszint volt gyanús.


Legutóbb azt is mondta az orvosom, hogy ez egy időben szokás volt a klinikán, hogy egy üveg vigantolt megitattak a meddő nőkkel. Nekem napi 3000egységet kell szedni naponta + félévente 50.000-et egyben.

2016. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez így nagyon karcsú. Melyik hormonjaiddal "volt baj",és mit kaptál rá?

egyébként pco gyanús a dolog.

2016. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tesztoszteron szintem volt magasabb mint az osztrogen norcurutot szedtem ra es helyre is alt legutobb mikor meg neztek semmibaj nem volt mar vele fogamzas gatloval rendszeresitettek a mensesem
2016. júl. 3. 10:53
 8/9 anonim ***** válasza:

az lh nem volt magasabb mint az fsh?

az emelkedett tesztoszteron pco-ra utal.

2016. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló csak elfedi a tüneteket.

túlsúly,hajhullás?

2016. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!