Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil ma negatív lett már ne...

Xepil ma negatív lett már ne is várjam hogy pozitív lesz? Ma van a Nem Várt napom!

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Xepilre sok a panasz,hogy nem mutat pontos eredményt.várj egykét napot és tesztelj egy másikkal
2016. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 10-es érzékenységű teszt 5 nap késés után mutatta ki először.


Amíg nem jön meg, reménykedhetsz.

2016. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon függ attól, pontosan mikor volt az ovud. Tesztelj 2 nap múlva mondjuk facelle teszttel. Nekem pl a Gabriel nem mutatott semmit.

Amíg nem jön meg, van remény!

Drukkolok

2016. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pontosan mi a panasz rá? Áll pozitív vagy negatív? Ha nem jön meg hétfőn akkor veszek más fajta tesztet.
2016. júl. 2. 20:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Ebből még lehet baba. 2-3 naponta érdemes tesztelni.
2016. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként tünetem annyi van hogy, időnként el kap a meg jön érzése és ma többet ettem a mellem most nagyon furcsa mert nem feszül ami egyébként szokott nagyon mielőtt meg jön.
2016. júl. 2. 22:18
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és persze az éjjeli pisilés e héten valamelyik nap kezdődött amikor a legjobban alszom akkor kell fel kelnem pisilni és hajnalban is és reggel, de nappal nem.
2016. júl. 2. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű az xepil. Nekem nemvárt napján negatív volt, pedig két nappal hamarabb már teszteltem pozitívat. Szóval szerintem próbálj ki egy másikat.
2016. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, hát nem gondoltam volna hogy ilyen rossz vélemények vannak a xepiről :-o pedig elég jó árban van két db és még ötszáz forint sincs.
2016. júl. 3. 06:54
 10/12 anonim ***** válasza:

A keses NAPJAN erdemes tesztelni. Ez mèg korai volt sajnos.

Meg van esely termèszetesen!;)

2016. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!