Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23-án kellett volna megjönnie,...

Niki88027 kérdése:

23-án kellett volna megjönnie,25-én reggel teszteltem 10 ml érzékenységűvel, nagyon halovány pozitív.26-án délután csináltam 25ml érzékenységűvel az viszont negatív lett. Szerintetek van baba?

Figyelt kérdés
Reggelente már négy napja hányingerem van úgy délelőtt 10-ig addiga kajára sem tudok nézni. Szerintetek van baba?
2016. jún. 26. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

25.-én nagyon halvány 10-es,másnapra 25-ös negatív. Még nagyon halvány mellett a 10-es még sztem holnap délután se mutatná.

Reggel koncentrált a vizelet,de ezt már annyiszor leírták itt. Is.

2016. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még simán lehet!

Amíg nem jön meg, van remény!

Nagyon nem mindegy, milyen jellegű teszttel tesztelsz. Gabriell pl elég későn mutat pozit.

A rossmannos facelle tesztet sokan dícsérik, próbáld meg azzal is.

Drukkolok, és írd meg, mi volt! :)

2016. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még egyébként reménykedek, mindenképp megírom mi lesz a vége, remélem pozitív :)
2016. jún. 26. 20:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha holnap reggel csinálok egy 25ml érzékenységűt az lehet egyértelmű lesz már?
2016. jún. 26. 21:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy 25 ml érzékenységű tesztet, negatív lett. Szerintetek van még remény? Csináljak holnap még 10 ml érzékenységűvel, vagy felesleges?
2016. jún. 27. 07:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Csináld meg azt a 10-es tesztet (vagyis ugyanolyat) holnap reggel amivel 25.-én teszteltél. Ha az erősödik,akkor baba van. Ha negatív akkor sajnos nincs sztem :(
2016. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam tegnap reggel a 10-es érzékenységűvel a tesztet és ismét halvány nagyon a csík éppen hogy látszik a, talán egy kicsit vastagabb a csík. De még reménykedem, két napja szurkálódik a hasam alja, illetve egy két napig azt éreztem, hogy meg akar jönni de semmi.
2016. jún. 29. 13:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Sikerult a baba?
2016. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :(
2016. júl. 5. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!