Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány teszt negativban?

Nagyon halvány teszt negativban?

Figyelt kérdés
Nagyon halvány lett fénynél láttam kint épp hogy halvány, de nem voltam biztos benne és le fotóztam és át raktam negativban és ott is látszik gabriel teszt volt. Hihetek ennek a tesztnek? ilyet még nem használtam.
2016. júl. 3. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem is halvany volt nagyon a gabriel, es terhes voltam...mennyi idot vartal? keszits megegyet egy het mulva..
2016. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Annak a tesztnek hihetsz,amin kiveri a szemedet a két csík!
2016. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, láttam akkor is már mikor még ki sem tisztult a teszt de halványan, utána el mentünk itthonról, haza jöttünk gyorsan újra meg néztem és jól ki száradt már de így jobban látszódott. És te nem várt körül teszteltel vele halványat?


Kedves második válaszoló téged be csapott a gabriel teszt?

2016. júl. 3. 21:21
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
A pozitív tesztet nem kell fotózni meg átrakni negatívba, hogy legyen rajta második csík, hanem lehet látni, szabad szemmel is. Úgyhogy nem , nem hihetsz ennek a tesztnek. Pontosabban de: elhiheted, hogy negatív.
2016. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, olvasd már el a sztorit....
2016. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elso valaszolo vagyok, en tul koran tesztelem , kb masfel het mulva mar es nagyon -nagyon halvanyan latszodott a masodik csik, talan pont mint neked, en nem hittem , hogy terhes vagyok, de ez voltam. kesobb egy hetre ra mar szepen latszott a csik , 300 ft-os dm-es teszttel is :)
2016. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a masfel het mulvat ugy ertettem, hogy meg a nem vart elott teszteltem igen...es akkor volt ilyen nagyon halvany, alig lathato, de nem figyeltem ra...mand megismeteltem azert egy het mulva...akkor mar nem volt ketseges..
2016. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam, és még most is biztos vagyok benne, hogy a Photoshoptól nem lesz terhes.
2016. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ket nap mulva Facelle teszt.:) drukkolok. Hatha erosodik.
2016. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ok majd ird meg :)
2016. júl. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!