Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez trifázisos görbének számít?

Ruby0228 kérdése:

Ez trifázisos görbének számít?

Figyelt kérdés

Április óta mérem a hőmérsékletem, de eddig cikk-cakkos görbéim voltak. Most viszont fokozatosan emelkedik a reggeli hőm.. Ha így marad reménykedhetek? Pénteken negatívat teszteltem, de csütörtök óta érzékeny a mellem..

[link]



2016. júl. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Késői ovu volt, 10. dpo-n vagy kb. leghamarabb 4-5 nap múlva tesztelj. Ha itt marad 37 foknál, akkor igen, trifázisos görbe lesz, egyelőre ez még csak egy kiugrott hőjű nap. Drukkolok! :)
2016. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez még csak egy halvány remény, mert sose volt még ilyen szabályos görbém. :) Az ovumat viszont jún. 20-21-re saccolom a nyák alapján. Majd meglátjuk, várok még, jövőhéten meg úgyis megyek dokihoz, hogy kielemezze a hőgörbéimet. Köszönöm a válaszod! :)
2016. júl. 5. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A nyák nem releváns információ a repedést illetően, mivel jópár nappal megelőzheti azt. A hő viszont viszonylag objektívan mutatja a repedést. Sikerült az ovu, innentől "csak" várni kell. ;)
2016. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az eddigi görbék után, már annak is örülök, hogy volt ovum, mert már kezdtem pánikolni, hogy nincs peteérésem. Remélem így marad, azért mindent átbeszélek részletesen jövőhéten a dokimmal. Köszönöm, hogy válaszoltál. :)
2016. júl. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!