Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem merem megcsinálni a...

Nem merem megcsinálni a terhességi tesztet, mert félek a pozitívtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb védekezz... addig meg pisilj rá a tesztre és remenykedj... ha tesztelsz, ha nem, ha baba van akkor az ott van hiába nem akarsz tudomást venni róla
2016. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
csináld meg. az eredmény nem fog változni, akárhogy halogatod. legközelebb védekezzetek.
2016. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
védekeztünk de érzékenyek a mellbimbóim és nagyon fáj az alhasam.Szúr feszül annyira hogy menni alig bírok. 3 hete voltunk együtt, igaz 2 hete szedek fogamzásgátlót lehet ezek a mellékhatásai de nem tudom tanácstalan vagyok. :(
2016. júl. 5. 16:20
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg a tesztet, hogy megnyugodj!
2016. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát jobb, ha minél előbb kiderül, h terhes vagy-e.

Gyorsan csináld meg és túl leszel rajta.

2016. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen :) Még ma megcsinálom és mondom az eredményt
2016. júl. 5. 16:26
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Csinald meg gyorsan! A helyzeten nem valtoztat! Ha terhes vagy,terhes vagy akkor is,ha nem csinalsz tesztet! Ha pedig nem,legalabb megnyugszol
2016. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
2 hete szedsz fogamzásgátlót? Remélem ovszerrel is vedekeztetek... A fogamzásgátló általában 4 hét után válik biztonságossá, egy ciklust mindenképpen meg kell Várni. Mikor kellene megjönnie? Lehet, hogy csak azt érzed. ..
2016. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Persze védekezünk természetesen. Még mielőtt elkezdtem volna szedni azelőtt került előváladék az óvszerre és így belém. Utána megjött de akkor is aggódom. 10-én veszem be az utolsó gyógyszert. Olvastam a mellékhatásokat de amilyen tüneteim vannak azok fel vannak sorolva de mégis félek ... A tesztet nem merem megcsinálni mert nem tudom mit fogok tenni ha pozitív. :(
2016. júl. 5. 16:54
 10/24 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy valószínű hogy pont peteérés után volt egy nappal.Ez azért lehetséges mert egy hónapig megvolt kaptam gyógyszert ami 10 napra elmulasztotta, ékkor voltunk együtt,ekkor került belém az előváladék. 10 nap után megjött és akkor kezdtem elszedni a fogamzásgátlót. Remélem érthető :)
2016. júl. 5. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!