Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett a teherbeesés?

Sikerülhetett a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Multhónap 29én volt ovum a ciklus.hu szerint elötte pedig termékeny napjaim amikor csak tudtunk együtt voltunk a férjemmel. Sikerülhetett a teherbeesés? Ha igen kb mikor lesz tünet? Ki nem várjaa a mensit ehónapba :) ?

2016. júl. 6. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjuk a legelejen.

Egy programra bizod mikor van ovud?

Vegyel ovutesztet legalabb Egy honapban figyeld meg mikor van pontosan a TESTED SZERINT.

nekem alkalmazas szerint 14.napon.

Amugy 19.napon..

2.meg van boven egy heted mire tesztelhetsz.:) drukkolok

2016. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos sokat dolgozok nem volt időm venni :( de en is ugy éreztem hogy akkor van mert olyankor szokott folyásom lenni. Nagyon remélem össze jön :) köszi a gyors választ
2016. júl. 7. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ha sikerült is az első tünet általában az ha késik a menzid. Akkor már lehet csinálni tesztet... Az ilyen hogy hányás, hányinger, szédülés szagérzékenység stb 4-5-6. Hetes terhesen keletkeznek először.. De nem vagyunk egyformák. Ha meg is fogant a baba 1 hét mire le jut a méhedbe és még kell 1 hét mire normálisan megtapad. Ezt a nőgyógyász mondta. Beágyazódáskor lehet érezni has szurkálást menzi szerű görcsöt az a bizonyos mindjárt megjön érzés... És előfodulhat egy kis vérzés.. De nem törvényszerű valaki észre sem veszi... Nekem pl iszonyatosan görcsölt a hasam le nyilalt a fájdalom a hüvelyembe Nagyon fájt. Másnap csináltam tesztet rögtön pozitív lett. Következő héten doki aki 5+4 hetes terhességet állapított meg.. Vissza számolva azon a héten fogant amikor meg kellett volna jönnie. Szóval sehol nem volt az ovum már akkor amikor megfogant. Igaz 38 napja késett de egy csomó teszt negatív lett... Akkor lett pozitív amikor fájt a hasam. 22 N 13 +5 hkm
2016. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fastest.hu-oldalt ajanlom. Jok a tesztjei legalabbis az ovulaciosak. Es 96Ft / db.-

Ket nap alatt kint van. Bar nekem multkor ugy volt h reggel rendeltem masnap delutan itt volt.

Minden rendelsekor kapsz 50-100ftot. Amit kov rendeleskor bevalthatsz.:)

2016. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) második kommentelönek pedig teljes szivből gratulálok 😊😊 remélem nekem is össze jön 💗💜
2016. júl. 7. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!