Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos módszer. Teherbe...

Megszakításos módszer. Teherbeesés?

Figyelt kérdés

kb. 3 hónappal ezelőtt voltam a barátommal. Semmi gond nem volt, megszakításos módszerrel védekeztünk. Megjött utána 2x normális időben a menstruációm. Most meg kimaradt (kb 5 hónappal ezelőtt állt be "normálisabban"a menstruációm) viszont abban az időszakban amikor meg kellett volna jönnie éreztem a jeleket pattanások, mellek érzékenysége, az idő alatt miközbe a menstruációm kellett volna legyen éreztem egyszer-kétszer alhasi görcsölést.

Terhességre utaló jel a menstruáció időszaka alatti mellérzékenység. (mármint ami most kellett volna legyen menstruáció) és az utóbbi pár napban gyakori vizelési inger napi 3-4 (több folyadékot is fogyasztom)


2016. júl. 7. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gnoomage ***** válasza:
89%
A megszakításos módszer olyan mint az orosz rulett, vagy üresen lő a fegyver, vagy telibe... Simán lehetséges...
2016. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
viszont kétszer menstruáltam utána.
2016. júl. 7. 00:56
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező ugye azzal tisztában vagy hogy a megszskításos szex Nem Védekezés!!!
2016. júl. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is volt a menzid nem kell aggódni. 3 hónap eltelt 2 szer megvolt... Esély kevés. De ha ennyire parázol miért nem veszel egy tesztet? 400 forinttól már lehet kapni. 22 N
2016. júl. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor terhes voltam nem volt vészes a vizelési ingerem majd mikor így jártam (késés, sűrű vizelési inger) sejtettem, hogy másról van szó. Igaz mi védekezés nélkül voltunk együtt mivel pozitív tesztet szerettünk volna aztán kiderült, csak felfáztam.

Igazából ha nem jött volna meg 2x is akkor tesztet javasolnék, mert a megszakítás nem védekezés. De ha ez a 2 menzesz olyan is volt, amilyen lenni szokott akkor nem gondolnék rá. Viszont sűrű pisilési ingerrel a tanácsom egy vizeletvizsgálat lenne.

2016. júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. júl. 7. 08:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekunk nem csuszott be 5ev alatt egyszer sem.
2016. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!