Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet hinni az...

Mennyire lehet hinni az x-epil tesztnek?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este, legkésőbb tegnap reggelre kellett volna megjönnie. A hasam tegnap reggel óta olyan, mintha meg akarna jönni, de helyette mezei vizes folyásom van, hol több, hol kevesebb. Ma délután vettem tesztet, X-epil-t, két darabosat, aztán sebtiben meg is csináltam, és negatív lett. A kérdésem az, hogy mennyire lehet hinni ennek a fajtának? (Nem hajtunk babára, van egy kislányunk, és egyelőre nem terveztünk (volna) kistesót, de a hónapban egyszer, nagyjából félidőben, megszakítással voltunk együtt, és emiatt merült fel, hogyha késik, akár baba is lehet.)

2016. márc. 16. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epiles egy hét kimaradás után lett csak pozitív, reggel.
2016. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a mai teszt nem igazán 100%. Még a kislányunknál 9 nap késés után teszteltünk, a 10. napon x-epillel pozitívat. De akkor nagyjából leugrott a pozitív a tesztről, olyan erős volt. Igazából csak amiatt fontos, hogy járok edzeni és nyilván, nem vállalok semmi megerőltetőt, ha lenne baba. Viszont az edzőmnek nem akarnám elmondani, amíg legalább a teszt nem pozitív.
2016. márc. 16. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a facelle már erős csíkos volt amikor az xepil nagyon halványan mutatott valamit. Ha nem teszteltem volna a facellével, az xepilre azt mondtam volna csak szellemcsík. Szerintem tesztelj másik fajtával is! Drukk!
2016. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvart elott 2 nappal este mar kimutatta. Igaz, h nagyon halvany volt, de ket csik! Bar az en ciklusom kiszamithatatlan, uh nem tudom mikor volt pem..
2016. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna! Szinte szó szerint ez volt velem is, de nekem megjött! Szerintem bízhatsz a tesztben! Nekem is 2 napig volt vizes folyás, én is délután csináltam ugyanolyan teszttel.
2016. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még mindig semmi. Tegnap úgy feszített, húzódott, hogy már bevettem rá két magnéziumot, mert még annál is kellemetlenebb volt, mint mikor éppen megjön. (Akkor szokott hasonló lenni.)

Vettem egy póttesztet, várok vele hétfőig, ha esetleg addig sem jönne meg.

Kedves 3.!

Nekem elég szabályos volt, rendszeresen, minden hónap 13.-án vagy 14.-én este enyhe vérzés, reggelre pedig rendesen megjött némi hasfeszüléssel.

Hogy most ebben a hónapban hogy volt peteérésem... dunsztom sincs, nem figyeltük a dolgot.

Kedves 4.!

Akkor neked is 2 napot késett, aztán simán, rendben megjött?

Elképzelhető, hogy akkor nálam is valami bolondéria állhat a háttérben, és pár napon belül meg is jön.

2016. márc. 17. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!