Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo körül valaki?

12. dpo körül valaki?

Figyelt kérdés
Szombarta nem várom,nem bírtam ki ma csináltam egy 25-tesztet,gondoltam hogy semmi nem lesz rajta,de titokban reménykedtem :).Mert sokat pisilek 1 hete meg hőhullámaim vannak kislányommal is hasonló volt,azért reménykedtem.Már 2 napja nagyon megjön érzésem van,lehet nem lesz belőle semmi.

2016. júl. 7. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Vasárnapra nem várom.

Nekem semmi jele semminek, de szerintem ma ellövök egy tesztet, bár tuti nem lesz rajta semmi, de azért titkon szintén reménykedem... :)

2016. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is kb a 12. en vagyok. Én ma teszteltem egyet, de időn túl lett pozi. Feszül a cicim, es egyfolytában pihennék. K.

2016. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De jó :) sztem nem számít ha időn túl de pozi,nekem is volt már ilyen és pozi volt,igaz 10-es teszttel.Te milyennel teszteltél?
2016. júl. 7. 10:55
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem folyton megjön érzésem van a mai napon,mintha na most már meg is jött....pár napja biztos voltam benne hogy összejött,de most már nem :(
2016. júl. 7. 10:58
 5/18 anonim válasza:
Szia! Én szerdára nem várom, nagyon reménykedek. Eddig semmi tünetem, csak a hasam feszül és felváltva szurkált a petefészkem. Remélem most sikerült.
2016. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom!:(

Én facellel teszteltem. Holnap reggel újra tesztelek. Már 2 sikertelen terhességem volt, IR-em, pcom van... K.

2016. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem is IR-em van a kislányom előtt volt egy spontán vetélésem és most is volt egy februárban 5 hetesen :(
2016. júl. 8. 09:56
 8/18 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam nem jött meg még csak nagyon olyan érzésem van ...szobatra nem várom sztem vasárnap tesztelek ha addig nem jön meg.Kicsit félek én is már a vetélések miatt :( igaz nagyon az elején történtek mind kettő 5 hetesen,és ugyanolyan tüneteim voltak mind a 3 terhességgel már a beágyazódás után 1 héttel.
2016. júl. 8. 10:00
 9/18 Pimaszulsuttogó ***** válasza:

Leírom a tapasztalataimat hátha segít. Én július 13-ra nem várom. 29 naposak a ciklusaim. 14 vagy 15 nap a luteális fázisom. Ebben a hónapban azonban szintemegéreztem hogy más lesz. Elvileg 28-29 lett volna az ovu napja naptár szerint. 24-én felpuffadtam és nagyon görcsölt a hasam. 25-én egy nagyobb nyákszerűt érzékeltem wc-zéskor. Majd 27-től erős mellfájásom volt 2 napig ami hirtelen elmúlt. 1-jétől mintha feszítő érzés lett volna, rá két napra erősödött és hétfőtől erősödő mellfájás, ami a bimbómnál kezdődött viszketéssel párosítva majd kiterjedt az egész mellemre, 3 napja émelygek is. Ma délután halvány pozitív teszt X-Epillel. Ebből következtetve 26 volt az ovu napja, hamarabb mint szokott.

Ma reggel szintén halvány csíkos teszt, de a clearblue pozitív lett hamar és 1-2hetet írt ki ami reális.


Az első gyerekemnél semmi tünet nem volt, 5 hetesen lett pozitív tesztem és közben volt egy menstruációm ami gyenge volt kevés piros vérrel, most 4 éves.

2016. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához!!! :) Remélem nekünk is sikerül hamarosan már 1 éve próbálkozunk ugye ebből volt egy vetélés 5 hetesen.A kislányom előtt is így volt,nem tudom miért megy el az első baba,de nagyon bízom benne nem lesz több ilyen.
2016. júl. 8. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!