Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/982 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Egy cipőben járunk! 5-6-a környékén NEMVÁROM én is. Nálunk is babaprojekt van! Dolgoztunk is rajta ehónapban


Hát tüneteket egyenlőre nem érzek semmit... bár próbálok erre nem is figyelni, úgyanis én már jártam úgy hogy annyira akartam ... hogy rendesen beképzeltem. Kegyetlen volt a pofára esés ... Azóta megfogadtam , hogy nem figyelgetem magam.


Hát nagyon kiváncsi vagyok, mert most ehónapban tényleg sikerült, jó időben peteérés időszakában többször is, 2 naponta együttvoltunk!



Szurkolok Neked és magamnak is !


"N"

2016. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/982 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! én is 4.-e 6.-a körül nem várom :) Múlt hét pénteken voltam ultrahangon és épp akkor volt peteérésem, nagyon remenykedem h jön a baba most már :) Mi 5hónapja próbálkozunk és volt egy spontán vetélésem, amit szerencsere sehogy sem kellett befejezni, mert teljesen kitisztultam. Tüneteim nincsenek még vagy csak nem vettem észre :D Kedves kérdező nekem is volt már ilyen szúrkálódás és nekem sajnos abban a hónapban ment el a baba :( Nagyon szurkolok mindkettőtöknek, aztán majd írjatok ha van valami fejlemény! :)


RN

2016. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/982 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok èn pont Junius 6 ra nem várom,tőbb ève probàlkozunk.Volt 1 sikeresnek mondhato inszeminácionk de sajna 6 hetesen elvetéltem.Szeretnèk ha spontàn sikerűlne,de ha nem,addig marad a pénz gyüjtès a kővetkező inszemre.Mindenkinek sok sikert kivànok.
2016. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/982 A kérdező kommentje:

Örülök hogy már ennyien vagyunk .En a fura fájdalomtól egesz éjjel nem aludtam ...Lehet ez jo jel..kicsit bővebb folyas volt tegnap.ki tudja ...bele élni nem merem magam ..várakozni is nehéz mert türelmetlen típus vagyok.multkor a missed ab után nagyon csalódott voltam .mar 8 hetes volt a terhesseg es semmi nem volt a petezsakban .

Kívánom hogy mindenkinek legyen pozitiv tesztje .Parom szülinapja lesz ...jó lenne meglepni.Van ket nagyobb fiam ..de ez valas utan Uj kapcsolat .Szeretnenk egy közöset ..lehet azert sem lesz egyszerű mert nem vagyok mai csirke .(35)

2016. máj. 30. 10:39
 5/982 anonim ***** válasza:
100%

Én is 6-ára nem várom. Szintén közös babát szeretnénk, nekem már van három, én 42 vagyok :). Volt vetélésem ebben az évben, és ez az első próbálkozós hónap. Egyelőre semmit nem érzek, ami nálam jót jelent, mert a mensi előtt egy héttel már szokott feszülni a mellem. A hasamban érzem a fájdalmat, és a kicsi szurkákat. Reménykedem! Pénteken vagy szombaton talán már megpróbálkozom egy medi-lab 10-es teszttel, hátha az mutat valamit! :)


Á

2016. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/982 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó en is vettem korai terhességi tesztet 😀 .En is próbálkozom majd ...előző terhességem is kimutatta 5 nappal elobb .meglátjuk ! Drukkolok neked es a többieknek is !
2016. máj. 30. 12:11
 7/982 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztook! Én 12. körül nem várom és 10. körül fogok tesztelni. Jöhetek? :)
2016. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/982 A kérdező kommentje:
Pinkygreen örülök hogy te is itt vagy ! Minél többen leszünk es osztjuk meg tapasztalatainkat ...segítjük egymást ,annál jobb 😀 !
2016. máj. 30. 13:14
 9/982 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, köszi! :) Ahogy nézem, eléggé hasonlít a helyzetünk. Én 34 leszek mindjárt, van egy 7 éves nagyfiam. Új kapcsolat, tavaly nyáron volt egy kémiai terhességem. Kiderült hogy nincs pém, alacsony a progiszintem, most clostys hónapunk van, mától megy a proigeszteronpótlás. :)
2016. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/982 A kérdező kommentje:
Igen pinkygreen 😀 . Hasonló a helyzetünk ! Látom a korunk is hasonló 😀Szorítok neked is ! Remelem lesz pozitiv tesztünk ! En mióta a missed ab. Volt , nagyon el voltam keseredve , most érzem ugy hogy tenyleg rendbe jöttem .Remelem sikerülni fog !
2016. máj. 30. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!