Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mekkora az esélyem...

Szerintetek mekkora az esélyem a terhességre? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hat év után abba hagytam a gyógyszert mert a férjemmel babát szeretnénk. Május 8-án hagytam abba a gyógyszert és május 12-én megjött. Utána ahogy számoltam június 9 kellet volna neki megjönni de június 5-én jött meg. Most pedig július 3-án kellet volna megjönnie de ma már 7-e van és nem jött meg.

Július 3-án voltál menstruációs görcseim olyan mindjárt megjön érzésem volt de semmi július 4-5. Ilyen picit barnás de inkább átlátszós folyásom volt.. És azóta semmi. Július 4,6 meg ma reggel is teszteltem de negatív.

Szerintetek lehet esélyem a terhességre?? Gondoltam holnap elmegyek orvoshoz.



2016. júl. 7. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Esély az lehet.
2016. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A "mindjárt megjön" érzés gyakori ha sikerült összehozni a a babát és folyás is előfordul..a teszt 2 hét után kiírja hogy valóban babát vársz e de semmi sem 100% biztos:) más tünetet észleltél e?
2016. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet igen. Foleg ha peteereskor egyutt voltatok
2016. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap meg tegnap elött volt némi hányingerem de nem tudom hogy ez annak tudható-e be, meg tegnap szédültem de vérnyomásom rendben volt megmértem. Nem tudom hogy ezek kapcsolódhatnak-e a dologhoz.

Ahogy számoltam a peteérésem olyan június 19 fele volt, de nem igazán foglalkoztam vele mert rendszeres a szexuális életünk, nem csak akkor voltunk együtt.

2016. júl. 7. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Közel sem biztos, hogy hat év után egyből van, ráadásul kiszámítható peteérés. Persze amúgy, hogyne lenne esély a terhességre. Én a helyedben görbét vezetnék, hogy lássam, van-e peteérés és mikor.
2016. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!