Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik a havim, kettő...

6napja késik a havim, kettő negativ tesztem van, mennyi az esélyem a terhességre még?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 10:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Az attol is függ hogy altalaban mennyire pontos a havid es hogy milyen tesztekkel próbálkoztál. Ha ez segit akkor a következő kérdésekre próbálj valaszolni.

Kb mikor volt peteeresed?

Voltal e akkortájt a paroddal?

Es ha voltal hany nap telt el a peteeres körüli naptól a teszt eredmény napjáig. (mert ha eltelt 12-14 nap akkor mar kellene hogy mutassa a teszt a babat)

De vannak kivételek akiknek kesobb van peteeresuk es azt meg a teszt nem mutatja pozitívnak. Amig nem jon meg addig van remeny😉 ha teheted kétnaponta tesztelgess amig nem jon meg vagy nem lesz pozi. Lehetőleg reggeli vizeletből Drukkolok!

2016. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

26.-án volt peteérésem elvileg.A párommal szinte majdnem minden nap eggyüt vagyunk,de minden másnap biztos,amikor jól esik! :)

Eddig mindig pontos volt a menstruációm.Érzékeny a mellem kicsit,enyhe has szurkát érzek,néha olyan mindjárt megjön érzésem van,de mégsem..!És hányinger!Nemvárt napján csináltam tesztet,negativ volt,igaz délutánibol.Majd rá 2-3nappal reggeliböl,de az is negatív lett! :(

2016. jún. 13. 10:49
 3/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok kiszámoltam ha peteeresed 26. volt akkor 10.e utáni teszt mutat biztos eredményt. Ha a nem várt napod 6 nappal ezelőtt volt akkor hetedikén es kilencedikén teszteltel. Meg siman belefér 😉 teyztelj amint tudsz es irj hogy mi lett az eredmény sok sikert megy a drukk!
2016. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél Clearblue tesztet, az nagyon érzékeny, nekem is anno egyértelműen kimutatta, amikor a X-epilen csak nagyon világos csík volt (a párom nem is látta, azt mondta csak beképzelem).
2016. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Akkor várok türelmesen,és majd irok,hogyan alakulnak a dolgok :)

Mikor teszteljek legközelebb?

2016. jún. 13. 11:39
 6/29 anonim ***** válasza:
Akar mar holnap 😉
2016. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
8.nap..ma teszteltem...sajnos negativ :"
2016. jún. 16. 15:18
 8/29 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de fel a fejjel.. En is azt varom hogy vegre két csíkos tesztem legyen... En most ho végére nem varom aztán majd latjuk... Kedves kérdező ha van kedved irj miota probalkoztok? Hanyadik babat szeretnetek? Addig amig sikerul kitartás es sok sok türelem 😉 drukkolok!
2016. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nagyon friss a dolog!Csak egy honapja probálkozunk!És első baba lenne! :)

Csak nem értem..soha nem késett még ennyit,és elkezdett a mell bimbom körül barna lenni...!És annyira érzékenyek a melleim,hogy leirhatatlan!Még néha érzem azt az érzést,hogy mindjárt megjön..de elmegyek wc-re és semmi..!Rosszul vagyok reggelente,napközben!Szédülök,hányinger!Na mind1,majd kiderül :) Ti mióta probálkoztok,és első baba lenne,vagy nem?:)

2016. jún. 16. 16:09
 10/29 anonim ***** válasza:
Mi március óta próbálkozunk a harmadik babával van mar két gyönyörű kislányunk es férjemmel szeretnénk meg egy picurkat 😉 remlem hamarosan visszauzen a gólya es őszintén azt kívánom hozzatok is bekopogjon. Ha tovabbra sem jönne meg két nap múlva csinálj meg egy tesztet mert a tuneteid abszolult a babas tünetekre utalhatnak nagyon drukkolok😉 es kerlek irj hogy hogy alakul a honapotok 😉 addig is vigyázz azert magadra. Ne emelj kerüld a forró ülőfürdőt stb. Szep napot😉
2016. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!