Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a menzeszem?...

3 napja késik a menzeszem? Lehetek terhes? Többi lent

Figyelt kérdés

3 napja kèsik a menzeszem. 28 napja nem jött meg.

18 èves vagyok. Van barátom, nemi èletet is èlek 1 fèl ève lassan heti 1-2x.

Mindig vèdekezünk óvszerrel, semmi baj nem volt eddig.

Ami más volt a hónapban esetleg:

- piros durex helyett, lila durexet használtunk

- egyszer vègig simitotta, de mèg az aktus előtt ès nyilván nem dugta belèm..

- volt anál egyszer ès nem használt gumit, kihúzta amikor elment, de ilyenkor mindig fèlek, hogy valami lefolyik....:/

- az utolsó aktusunk előtt szörnyen rosszul voltam, elkèpesztően fájt a hasam, káprázott a szemem, ha felálltam volna 100%,h összeestem volna.

Mielőtt megkellett volna jönnie akkor is fájt a hasam, azóta nincs semmi tünetem.

Nagyon fèlek, mèg most voltam 11.-es, èrettsègim sincs mèg. Nem lehetek terhes! :(



2016. júl. 8. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

3 napja kèsik a menzeszem. 28 napja nem jött meg.


Ezt értelmeznéd nekem a gyengébb felfogásúnak, kérlek?

2016. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
A leírtak alapján teljesen kizártnak tartom,hogy terhes legyél.Csak akkor lehetsz,ha pl kiszakadt a gumi.
2016. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 25 napos a ciklusa, de már a 28 nap van és még semmi.

Tesztelni tudsz már ilyenkor, az sokkal biztosabbat mond mint mi.

2016. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3 napja megkellett volna jönnie, azaz kèsik már 3 napja.

Ès összeszámoltam a napokat, az utolsó menzeszem napjától a mai napig, az 28 nap. Ès elvileg 24-nek kellene lennie. Ez nálam változó, van hogy 22, 23, 24 , 25 max 26. De 28 mèg sosem volt. Megijedtem.

Nem szakadt ki a gumi.

Mindig vèdekezünk ès ez a legrosszabb az egèszben, hogy tudom, hogy semmi rosszat nem tettünk, mert akkor biztos, h vettem volna esemèny utánit. :(

2016. júl. 8. 12:13
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy-egy alkalommal előfordul, hogy késik egy kicsit, nem kell feltétlenül pánikolni.


A legjobb lenne, ha vesztek egy tesztet, és ki fogja mutatni, hogy van-e értelme idegeskedni. Ha negatív, és lenyugoszol, lehet reggelre meg is jön. Főleg ha már csak azért késik, mert teljesen rástresszeltél a dologra.


Ha pozitív, akkor pedig még mindig van időtök gondolkodni a továbbiakon. De minél előbb derül ki, annál jobb, nehogy a végén kifussatok az időből, ha nem szeretnéd megtartani.

2016. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tarthatom meg. Tanuló vagyok mèg. :( Holnap tudok tesztelni, mert itthon van ma az egèsz családom ès szörnyen szègyenlem.

Veszek kèt tetszet is holnap ès megcsinálom. Remèlem, hogy mind negatív lesz! Majd megírom. :(

2016. júl. 8. 12:23
 7/16 anonim ***** válasza:
#2 vagyok,nem tudom,miért lettem lepontozva,de ha tényleg mindig használtok gumit és egyszer sem szakadt ki,akkor mégis hogy lehetnél terhes?Megáldott a szentlélek?:D Persze biztos ami biztos,csinálj tesztet,de szerintem csak késik.
2016. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Anál esetében benne van a pakliban, de tényleg csak teszt tud biztosat mutatni
2016. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mièrt pontoztak le, èn mindenkinek zöld kezet adtam, mert mindenkinek a válasza segítsèt ès köszönöm mindet. Èn is az análtól fèlek. Soha többet nem hagyom úgy. :( De nem hagytam, hogy belèm menjen, kivette..csak közben nem tudom hogy folyt -e oda aminek nem kellett volna. Uh:(
2016. júl. 8. 14:01
 10/16 A kérdező kommentje:
Negatív lett a tesztem! De nem volt túl korai a tesztelès szerintetek? Azt írja kimutatja a 10 napos teherbeesèst, ès hogy 1 napos menszesz kèsès után már lehet tesztelni, szóval nem èrtem:( Mikor teszteljek újra? Ebben bízhatok?
2016. júl. 9. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!