Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kb.1 hónapja késik a...

Már kb.1 hónapja késik a menzeszem. Csináltam két tesztet is, negatívak lett. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az előző hónapban veszítettem el a szüzességem. A barátommal védekeztünk óvszerrel, megvizsgáltuk nem szakadt ki. Viszont most késik már egy ideje. Az első tesztet a késés után 1 héttel délután, a másodikat 3 héttel reggel csináltam. Mindkettő negatív lett. Szerdán megyek nőgyógyászhoz időpont nélkül, mert sokat kell várni sajnos.... Mennyi az esélye hogy terhes vagyok? 21/N

2016. ápr. 4. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs sok esélye, mástól is kimaradhat (stressz, betegségek, stb.) A tesztek néha tényleg nem mutatnak jó eredményt, de ez általában akkor van, ha az elmaradt menzesz idején csinálják, 3 héttel később már ki kell, hogy mutassa a terhességet, ráadásul védekeztetek is, vagy nagyon nagy peched van és mégis terhes vagy, de szerintem ez már majdnem a lehetetlen kategória.
2016. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
így nincs sok esélye, szerintem más miatt van.
2016. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 4. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia teszteltèl azota vagy voltál dokinál
2016. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem a 3.hét késésénél 10-es erősségűvel reggel, ami szintén negatív lett. Holnap megyek nőgyógyászhoz, mert már nagyon kíváncsi vagyok, mitől is van ez
2016. ápr. 5. 18:04
 6/10 A kérdező kommentje:
* a kérdés feltevése óta nem teszteltem
2016. ápr. 5. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg irod nekünk hogy mitt mond a doki agodom mert èn is igy vagyok.
2016. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam nála, megvizsgált és vaginális ultrahangot csinált. Nem talált semmi kivetnivalót, mondta hogy nem lát sem méhen kívüli, sem "normális" terhességet. A biztonság kedvéért elküldött vizeletmintára (terhességi teszt miatt), arra majd holnap reggel megyek, mert ma már lecsúsztam róla. Mondta, hogy előfordul az ilyesmi, hogy kimarad csak úgy spontán is, ne aggódjak emiatt meg fog jönni, csak várjak türelemmel :) Szóval még annyi van, hogy visszamegyek hozzá a vizeletminta eredményével.
2016. ápr. 6. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Na kidedült valami
2016. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel végre megjött! Már nagyon vártam, megnyugodtam egy kicsit végre. A vizeletminta eredménye viszont még nincs meg.
2016. ápr. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!