Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe szeretnék esni, mi az...

Teherbe szeretnék esni, mi az amire figyeljek/kerüljek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék vagy mi az ami mindenképpen hasznos ilyenkor, mi az ami kerülendő? Vitaminok? Igazából életmód is érdekelne ami elősegíti a termékenységet.Minden ilyesmi érdekel akinek bejött:)

2016. júl. 9. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én másfél évig rábíztam a természetre, és az nem jött be :))

Aztán vitaminokat kezdtem szedni: gravida terhesvitamint, mellé C vitamint D vitaminnal (ez egy kombinált készítmény). Sokan javasolják az E vitamint is, arra nem került már sor, mert terhes lettem.

Ami nekem nagyon bevált, az a palástfű tea. Második teás hónapban lettem terhes. Ovuláció utántól kell inni, naponta két csészével, egy csészébe 1 teáskanál teát tegyél. Ha jelentkezik a mensi, abba kell hagyni, és szintén ovutól lehet folytatni.

Ezt kiegészítheted a ciklus első felében cickafark teával, abból egy csésze naponta.

Drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön!

2016. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) tovabbra is varom az otleteket:) ha hangulatjavito teazok az karos?
2016. júl. 9. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekunk 7 honapig nem sikerult, nem is szedtem semmit, aztan ovutesztet vettem, homeroztem (valszeg nem ezektol sikerult) jol esett h megbizonyosodtam van peteeres es tuszorepedès is!

E vitamint szedtÜNK, a párom is, gyorsasagot javitja a lurkòknál.:) es en szedtem folsavat.

13nap a lut.fázisom 14nap mindenkepp kellene h legyen ido a beagyazodasra, es ezen segitett az E vitamin (orvos allitasa szerint ) szoval orulok h elkezdtem szedni. Sokkal jobb lett minden. A kozerzetunk is. :) ra ket honapra pozi teszt!!!:)))

Sok sikert. Ne gorcsolj ra, es mielott belevagtok csinaltass rakszurest. Sokaknak mar terhesen jut eszukbe. Es olyankor nem biztos, hogy jo otlet csinaltatni. Akkoris végeztesd el ha fel eve voltal. :)

2016. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógyteát ne igyál az előbb említetteken kívül. Nem tudod, mik vannak benne, és lehet, hogy nem jó a babának vagy a termékenységnek.
2016. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyogytea csalánbòl volt, kozepidoig ittam es semmi baja egyik gyermekemnek sem. Terhesseg alatt termeszetesen nem ittam...
2016. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi: lemaradt, h az en esetemben, csalantea a vese mukodeset es a sziv nornal mukodeset segiti (elso vagyok.)
2016. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2016. júl. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!