Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel teszteltem pozitívat...

Ma reggel teszteltem pozitívat! Szeretnék tanácsot kérni, mikor érdemes orvoshoz menni, mire figyeljek és mit kerüljek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Gratulálok :)


7. hét körül ráérsz orvoshoz menni.

Amit kerüljél a káros dolgok, meg a lágy tojás , nyers hús.


Sok zöldség gyümölcs :)


És ha még nem szedsz akkor magzatvédő vitamin napi 1 db.

Én (Ladeevitet szedek)


Szép babavárást!

:)

7 + 2 kismama

2012. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gratulálunk!!! A lényeg, hogy nyugalom, és vegyél nagy levegőt! Pihizzél sokat, ne idegeskedj, és ne emeljél nehezet! Ha elfáradsz, azonnal pihenj. De különben érezd jól magad. Orvoshoz az a jó, ha minél később mész, valahogy bird ki pl. amíg legközelebb is kimarad a menzesz, és akkor már mehetsz. Minden terhesvizsgálat általában a 12 hét után történik, akkor van pl. az első vérvétel is. Úgyhogy addig nem igen tudnak veled mit kezdeni, még olyan pici, hogy az orvos is alig lát valamit. Tehát érdemes még várnod.
2012. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!! Mindent úgy csinálj ahogyan jólesik. Nem beteg vagy hanem várandós.Sok zöldséget és gyümölcsöt egyél.

7.hét körül ráérsz orvoshoz menni.

Boldog babavárást!!!

2012. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!

Gratulálok!

én nem bírtam várni, 6.héten voltam először,ott már mindent látott az orvos,dobogott a kis "szíve"is:)

2012. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én 5 hetes vagyok

én is majd csak 2 hát múlva megyek dokihoz, baromi nehéz addig kibírni, pláne hogy eddig eléggé tünetmentes voltam de biztos minden rendben van a babámmal, addigra már lesz szívhang is,

én gravidát teszek, enni nem sokat eszek gyümölcsöt se nem bírom megenni :)

2012. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azért kell korábban orvoshoz menni, hogy meg tudja állapitani a szivverést. Az én dokim azt mondta, hogy amilyen korán csak lehet, menjek majd be, mert vérvétellel sok mindent meg tud állapitani, mindenből van-e elég, és a beágyazódást is tudja követni, monitorozni, ha gond van rá tud időben segiteni. Szerintem ha elmész, abból baj nem lehet! Én bizom az enyémben, ezért tolmácsolom neked is, amit nekem mondott! Sok boldogságot!
2012. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem is azért mondtam hogy CSAK AZÉRT KELL MENNI MERT LESZ SZÍVHANG.

nálunk debrecenben nem csinálnak semmit a 12 dik hétig, ugyanis addig ugye bármi történhet hisz az első 3 hónap kritikus..

addig csak a szívműködést nézik és az ülőmagasságot (crl)

persze előtte is lehet menni, de felesleges mert nem bíztos hogy azt kapja amit vár.

szerintem a kérdező eldönti mit szeretne nem kell rábeszélni ,ellene beszélni a dolgoknak..

de mindegy !

2012. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!