Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Évek óta nem sikerült teherbe...

Évek óta nem sikerült teherbe esnem lehet már be kattanok?

Figyelt kérdés

Pontosan 2 év és nyolc hónapja nem sikerül teherbe esnem, volt már kisebb műtétem hormon vizsgálat, progeszteront kellett szednem, de az sem hozott sikert, most dupastont írt ki az orvos ciklus elejétől kell szednem. Mindig ez jár a fejemben és folyton a teherbe esés témát és ki záró okát olvasom stb...

Tegnap éjjel egy kisbabát láttam akinek középen volt egy szeme! Mit jelent!? Be kattanok?


2016. júl. 9. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meddőségi klinikán voltatok? Endokrinologusnál? Inzulinrezisztencia vizsgálat volt? Átjárhatósági? Párodat kivizsgálták? Immunológiai vizsgálatod volt?
2016. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49.hónapban sikerult spontán teherbeesnem.nyugi!!!!!!!!
2016. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, minden vizsgálat meg volt kivéve az immunológia mert az e hónapban lesz kész, Kíváncsi vagyok az eredményre. A férjemmel is három hónapja voltunk és tökéletes.
2016. júl. 9. 13:38
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Pszichologust probalj meg. Gyakran a stressz akadalyozza a teherbeesest.
2016. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Itt a helyes vâlas:

RÁGÖRCSÖLSZ, STRESSZELSZ!!! Amint lefoglalnad magad vmivel es nem kattognal ezen hidd el sikerulne.

Stressz hatasara a szervezet Vèdekezik, ellenkezik a terhesseg ellen, mert nem erzi"alkalmasnak az idozitest

2016. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen valóban stressz az van a minden napokban és rá görcsöltem, de volt olyan időszak hogy nem, de amikor jött a nemvárt akkor újra elő jött a rá görcsölés, ez egy ördögi kör. Akkor amit le írtam fent, az egy szemű baba az is a stressz miatt van?
2016. júl. 9. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen a félelem , a stressz. Ha nem allsz le ezzel, akkor sosem fog sikerulni.. elkell kicsit felejtened, tudom nagyon nehez, de par honapig ne olvasgass errol, ne kattogj ezen. Tornazz, olvass, (en csalanteat ittam amugy:))

Stb.. szoval elvezd az eleted. Meg az ovudat se figyeld. Egyszeruen mintha nemis terveznètek! Egy orvos is ezt mondaná. Ha nem talalna hormonalis vagy testi: gondot:)

2016. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj el meddőségi klinikára! Ott tudnak a legkomlexebben foglalkozni veletek. Inszem, lombik.
2016. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Titok cimű filmet! Tudom sokan hülyének fognak nézni,lepontoznak stb... Nekem segitett kicsitt lazábbra venni a dolgokat! Nem azon agyaltam mikor sikerül már végre,és úgy érzem ez hozta meg a pozitív eredményt! Sok sikert és kitartás!
2016. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esik hogy ilyen kedvesek vagytok, jól esik a lelkemnek hogy vannak még jó lelkű és együtt érző emberek. Én már nemtudom minek be tudni hogy mi áll a háttérben, majdnem három év az sok, olyan mint harminc év! Sok energiát és stresszt és sírás hagyott az életemben, a férjem mindig nyugtat, de van mikor ő is el fordul tőlem, lehet unja már és a szívem mélyén érzem le kéne állni ezzel mert meg mérgezi már az életünket, főleg mikor produkálók halvány pozitív tesztet aztán csak meg jön. A sors vagy fent én már nem értem de lehet nekem már soha nem lesz babám.
2016. júl. 10. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!