Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek az...

Van köztetek olyan, akinek az első ovu tesztes hónapban sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk a férjemmel. Tudom, nem sok idő, de mi akkor is el vagyunk keseredve, hogy nem sikerült. Rendeltem ovu teszteket, ebben a hónapban kipróbálom. Esetleg mesélnétek a tapasztalataitokról?
2016. jún. 28. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia június 5.-én volt a mensim utolsó napja.6.-án már akció minden 2. napon dolgoztunk.22.-én már terhes voltam.27.-én pedig a digitális clearblue + és 2-3 hetes foganzást mutat.Szóval igen lehetséges ilyen gyorsan miért is ne.
2016. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is 9-11honap az atlag, nem mindenkinek sikerul elso alkalommal, hiaba egeszseges mind a ket fel.

Ajanlom amit mi csinaltunk, hogy szedjetek E ès C vitamint, esetleg meg Te folsavat.:) sokat dob rajta.:)

2. Azert mert ovutesztelsz nem fogan meg elobb.

3. Ha ovutesztelsz akkor a peteeresed a pozitiv ovuteszt utani elso NEGATIV napon van, ne varjatok arra, hanem mar elotte 1-2nappal legyetek egyutt , az sokkal biztosabb mint ha aznap vagytok egyutt. Mert mire odaernek a katonak talan mar bezarul a kapu.

4.ket naponta legyetek egyutt.

2016. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos 4 teherbeesesen tul vagyok (a fele veteles lett).

Volt, hogy ovuteszttel terhes lettem az elso honapban, volt hogy nelkule az elso honapban (ketszer is) es olyan is, hogy ovutesztelessel, homerozessel hat honap utan csak. Pedig szexualisan egyforman aktivak voltunk mindig, heti 3-6 alkalommal vagyunk egyutt, ahogy jol esik.

Tehat nem ezen mulik, max akkor segitheti az idozitest, ha egyebkent nehez az egyuttletet osszehozni, tehat ha amugy nem vagytok olyan rendszereseggel egyutt.

2016. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is kb 3 sikertelen hónap utan vettem ovutesztet.lehet h veletlen egybeeses de első hónapban sikerült.egyébként az ovuteszt kimutatta h 3 nappal előbb volt peteeres, mint gondoltam
2016. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!