Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek dokihoz? Ez volt a 7 ....

Menjek dokihoz? Ez volt a 7 . hónapja hogy babával próbálkozunk. Mikor érdemes felkeresnem a dokit?

Figyelt kérdés
A Clostit ugye csak ő írhatja fel!? Mennyibe kerül? És meddig kell szedni? A mensesem is változó : 28-30-32-35 és legutóbb 49! napra jött meg...SEGÍTSETEK!
2008. szept. 28. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:

szia menj dokihoz és azt mond neki hogy már 1 éve próbálkoztok és nem sikerül mert ha 7 hónpot mondasz ekkor nem biztos hogy foglakozik veletek (egy kis kegyes hazugság belefér)


nem biztos hogy clostit ír fel, nekem ne mkellett semmit sem szednem nagyon rendszertelen voltak a ciklusaim úgy mint neked és mikor már azt mondtam hgoy nekünk mmár nem lesz babó akkor jött össze tudom hogyez már egy elcsépelt mondta de nálunk így volt azóta már két kislányom van

2008. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. Akkor te tutira tudod a "lány" receptet. Megírtadnád mert a párom nagyon szeretne lányt!:))
2008. szept. 28. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia.

nem kell, hogy egy evet hazudj, es rogton a meddosegire kuldjenek.

egy adott parnak rendszeres szexualis egyuttlet mellett 20% eselye van a babara. Ezert szoktak mondani a fél évet, hogy altalaban annyi idő alatt sikerul (nem, nem adódnak össze a 20%ok)


Orvoshoz márcsak azért is érdemes rögtön az elején elmenni, hogy rákszűrést csináljon, ami nagyon fontos.


Nekem nem írt fel rögtön clostit, előtte én teljesen homeopatias mastodynon cseppeket szedtem (ja, rendszeres menzim volt 28 napos), meg kért hőgörbét (ami ugye nem 100%os, de akkor is, szerintem jó dolog, hogy kérte), és ha jól rémlik, vérvételre is elküldött az alap vizsgálaton kivul.


Egy hónapig szedtem a cseppeket, utána egy clostys hónap következett, ami után rögtön teherbe is estem. (javaslat: ha több dobozzal ir fel, akkor is csak egyet válts ki, hátha rogton osszejon. (ja, ha valakinek kell closty, dobjon egy privit, mert van kb masfel felesleges doboz)).


Clostyt ahogy olvasgattam a fórumon többféleképpen is felírhatják, egy, vagy két szemet (nekem egy szem volt menzitől számítva 5-9. napig), szóval magadtól ne nagyon szedd, mert orvos tudja megállapítani, hogy neked mi a megfelelő, és ez hormonos dolog, nem játék.


a menzit a fentebb irt mastodynonnal, illetve egyéb homeopatias bogyókkal hamar rendbe lehet szedni, és nemcsak hogy rendbeszed, hanem erősít is.


Összegsegeben: mi 3 hónapig probalkoztunk, aztan felkerestem a dokit, és a doki után a második hónapra sikerult is (első honap volt a mastodynonos, masodik a clostys). érdekes, hogy a dokinőm amolyan opcióként mondta a clostyt, gondolom, mert latta, hogy turelmetlen vagyok :D bevallom, picit tartottam tole (hisz teljesen jol voltam, volt peteeresem is, meg minden, az meg ugye letiltja az agyban a peteerest amig szedi az ember lanya, nem jatek) de nem bantam meg.


Sok sikert

2008. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmehetsz a dokihoz,hogy meggyőződj róla,hogy minden rendben veled,de azon kívül hormonok nélkül is tehetsz az ügy érdekében.Én a cickafarkfű és a palástfű teákat ajánlom neked.Én is itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,mert vérbőséget okozhat,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam.Azért addig,mert nekem 30-32 napos ciklusaim szoktak lenne és nem 28. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit egy bögrényi vízzel és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak egy a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról. Közben használtam ovulációs tesztet, erősen két csíkos volt a 16. napon. Az együttlét után pedig pihenj kb. fél órát. Egyébként azóta több ismerősömnek is ajánlottam és úgy néz ki,náluk is bevált.Drukkolok!
2008. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a nőgyógyászom is,és az interneten is azt írta az egyik doki,hogy rendszeres szexuális élet ,és egészséges párok mellett is egy év kellhet ahhoz,hogy sikerüljön a baba! szerintem meg nem kell rohanni,nekem is mindig ezt írták ezen az oldalon,hogy már azonnal menjek dokihoz,de én nem mentem,és lám 7 hónap próbálkozás után összejött!

én nem mennék a helyedbe,mert még egyáltalán nem próbálkoztatok sokat,ha el is mész,nem hiszem hogy azon kívül,hogy próbálkozzatok,fog valami mást javasolni!

mindent bele,és nyugi,fog jönni nemsokára!

2008. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok,esetleg annyira menj el,hogy a menstruációd helyreállításában segítsen,ja és azzal,hogy azt fogod neki "füllenteni",hogy egy éve próbálkoztok,azzal semmit nem oldasz meg!
2008. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia az első válazsóló vagyok a titok az hogy LÁNYOKAT AKARTUNK és lám sikerült is de amúgy vicet félretéve alvileg nem tudom a fiukat kihordani mert már volt 3 vetélésem egy spontán és kettő amit műtétilg kellet befejezni mert elhaltak


de amúgy nagoyn sok sikert a lányokhoz nagoyn aranyosak a fiukról nem tudok nyilatkozni de biztos ők is aranyosak, amúgy a fiús anyukák általában irigykednek vagy azt mondják hogy sajnálnak minket mert csak két kislánnyunk van

2008. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát lányok köszönöm a sok véleményt. Azt hiszem szerdán elmegyek a dokihoz meglátjuk ő mit mond. Majd megírom ! Köszi, sokat segítettetek. Tök jó hogy van ez az oldal. Jövök máskor is. Sziasztok!
2008. szept. 29. 16:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál szerdán. Azt mondta vezessem 1 hónapig a testhő-görbét mert abból ő már tudni fogja hogy egyáltalán van-e peteérésem. Kicsit kiakadtam mert ezt mondhatta volna hamarabb is, és akkor már viszem a hőgörbét. Most 1 hónap írkálás, majd megyek vissza hozzá!
2008. okt. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!