Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után pár nappal erős...

Ovuláció után pár nappal erős hasi és derék fájdalom. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Az ovulációs teszt múlthét kedden volt pozitív, ugyan olyan erősségű két csík. Meg is lepődtem, mivel első tesztet csináltam, és még kezdő vagyok ebben, így fél óra múlva újra megcsináltam, és szintén pozitív lett. Szerdán már a második csík halványabb, és csütörtökön, pénteken szintén. Júni 22-én szedtem be az utolsó szem fogamzásgátlót, 26-án jött meg, mint gyógyszer mellet mindig időben. Mivel a kalkulációk alapján 10.-én kellett volna lennie az ovulációnak, nem számítva a hamarabbi pozi ovus tesztnek, már júli 1-től minden nap volt szex. Aztán ahogy pozi lett az ovus teszt, így utána is minden nap együtt voltunk csütörtökig. 3-4 napja úgy fáj a méhemnél, mintha meg akarna jönni, plusz még a derekam is fájdogál. Kicsit nagyobbnak tűnnek a melleim. Szerintetek lehet belőle baba? Vagy a gyógyszer abbahagyása produkálja a tüneteket? Nagyon szeretnénk már babát, remélem lesz belőle valami. Első próbálkozás még csak. 24/L
2016. júl. 11. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a baba nem a derékfájásból lesz, hanem a szexből.
2016. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyire hülye azért nem vagyok... Nem arra értettem a kérdésem, lent bővebben leírtam.
2016. júl. 11. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre sajnos nem tudunk egyértelmű választ adni, lehetséges, hogy a babásodást előbb megérzed, de ez nem biztos. Volt már, aki érezte, és utána tényleg pozitív lett a teszt, de fordítva is elsült már. Mondjuk szerintem, ha máskor nem éreztél így, akkor simán lehet, ez a magánvéleményem. Most én is ugyanígy vagyok, pedig nem először vagyok terhes, még nem teszteltem, de az biztos, hogy most úgy érzem, sikerült... ha igazam volt, megírom! Drukkolok neked is!
2016. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én úgy érzem, hogy nem sikerült :( De ne legyen igazam. Én majd csak jövőhéten tesztelek, addig felesleges. De már izgulunk a párommal együtt. Drukkolok neked :) És várom a válaszod, hogy neked mi lett a teszt erednénye :)
2016. júl. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!