Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 10 nappal. Mell...

Ovuláció után 10 nappal. Mell fájdalom, alhasi szúrkálás, a hőm fent van, álmosság, egész nap aludnék. Ez minek tudható be? Mensi fog jönni vagy esetleg baba? Régóta próbálkozunk de bele élni nem merem magam.

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 17:55
 1/6 anonim válasza:

Ezzel en is igy vagyok.

De sajos ezek a tunetek epp ugy lehetnek Pms tunetek, mint terhes tunetek. En holnautanra nem varom.

De nagyon drukkolok, hogy Neked baba legyen!

2016. jan. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem örülni fogunk! :) Kivánom nektek is összejöjjön! :)
2016. jan. 20. 08:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj, ez lehet terhesség :) Mi is babát szeretnénk.
2016. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Remélem nektek is hamarosan összejön :)


Igazából úgy voltam vele megvárom míg kimarad esetleg azaz holnap kellenne megjönnie.

2016. jan. 22. 00:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma este viszont azt vettem észre, hogy kicsi barna van de mensi sehol...a tünetek ugyanúgy megvannak. Szerintem ebből mensi lesz :(
2016. jan. 22. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy alakultak a dolgok?
2016. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!