Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két aktus volt egymás utan kb...

Két aktus volt egymás utan kb 5 perces szünettel, óvszer nélkül csináltuk és egyszer sem élvezett belém. Mennyi az esélye hogy terhes lettem az előváladéktól?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4-5 napja múlt el teljesen a menstruaciom, amikor ez történt. A két aktus között nem törölte le a spermat a peniszerol mert azt mondta hogy szabad levegőn pár percig élnek.

Egyébként ez nem ide tartozik de örülnék a segítségnek. Nekem olyan a menstruaciom hogy 3-4 napig erőteljes vörös es sötétebb darabok vannak benne neha, aztan pedig kevesebb es barnás színű. Ez normális?



2016. júl. 12. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy esélyed van terhességre. Ha ennyire nem tudsz semmit a védekezésröl, akkor jobb lenne nem szexelni, föleg nemm olyannal, akinek szintén nincs fogalma a dolgoktól.


A spermiumok levegön is élnek egy ideig - nem pár percig, de ami ennéli nagyob probléma, hoyg a húgycsöben is marad böven, amik kapásból beléd kerültek.

Emellett a megszakítás eleve nem védekezés, hanem szerencsejáték.

2016. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Istenkém, az internet világában komolyan ilyen nehéz beírni a google-be, hogy "hogyan történik a teherbeesés/megtermékenyítés"???

De fszságot kérdezgetni napi szinten azt tudtok, ha meg valaki kiakad (mint ahogy én is teszem most) akkor még ti vagytok megsértődve, hogy kérdezni sem lehet...

De, lehet kérdezni! Meg alapvető műveltséget is lehet szerezni, és nem kell hozzá az orvosira járni,hogy tisztába legyél a saját tested működésével. Vagy csak úgy kb. sejtésed legyen róla!

2016. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igy eleg nagy. Ha masnap lett vna a masodik aktus talan nem veszes. De igy meg nagyobb az esElye..

Fog.gatlo? Ovszer???

2016. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogom megérteni még élek,hogy miért nem védekezik az aki fosik a teherbeeséstől???? Tényleg egy pasi véleménye miatt kockáztatod magad??? Vagy egy abortusz az semmi????
2016. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent neha a valaszadokkal is gond van.. ilyen hulyesegekre mindig valaszoltok. De a Fogos kerdeseknel senki sem ad tanacsot.. en kiirtam ket kerdest. Nulla valasz talan..
2016. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De mennyi sperma kerülhetett belém? Nagyon sok?
2016. júl. 12. 08:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5, mutasd a kérdésed!

Amúgy nem szoktam válaszolni, de néha kiborulok a sötétségen!

2016. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdezo, szerintem egy fél kiskanálnyi. remélem segitettem. :DD
2016. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ideális időpont, pont peteérés előtt. Akik babát terveznek, ilyenkor aktívak. Ha egy életben maradt, bőven elég. De nem csak egy jutott be. Elvégre volt előtte egy ejakuláció.


Ezzel az erővel beléd is elmehetne.


Két hét múlva csinálj egy tesztet. Főleg ha késik.

2016. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Es nekem senki ne mondja h Pl norcolutot kevesen szednek vagy szedtek.. mert rengeteget irjak h azt szedtek..:/

2016. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!