Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitívnak számít?

Ez pozitívnak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 12. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a tesztcsík halványabb, mint a kontroll. Mit ír a tájékoztató? A tesztcsíkos LH teszten le is van rajzolva, hogy az egy vonal, vagy a halványabb második az negatív.
2016. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rajtavan a tájékoztatón, de pont ez az hogy én egyforma erősnek látom élőben.
2016. júl. 12. 15:05
 3/14 A kérdező kommentje:
De azért nem vagyok benne biztos, olyan határeset :/.
2016. júl. 12. 15:06
 4/14 anonim ***** válasza:
nem.
2016. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hááááát, nem tudom hogy hogy látod ezt "majdnem" egyforma erősnek. Nem rossz minőségű képet tettél fel, nagyon messze áll erősségben a tesztcsík a kontrolltól.
2016. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csináltam róla még egy képet.

Nem vagyok valami jó ebben, lehet szemüveg kéne, egyre több jel utal rá :D.

[link]

2016. júl. 12. 15:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez erősebb, valószínűleg a száradással erősödött, a halvány pozitív hcg teszt is erősödik, ahogy kiszárad.


DE! Én eleve nem értem az LH teszt létjogosultságát... Szerintem végtelenül fölösleges. Nem jelez, nem bizonyít tüszőrepedést, csak annak a közeledtét. Továbbá nem kell PONT a repedéskor együtt lenni, nem tudom hogy lehetne ezt kigyomlálni a köztudatból. :) Nekem volt stimulált, tüszőrepesztős ciklusom - tehát nem azért beszélek "könnyen", mert nálunk elég volt, hogy a férjem rámnézzen - és akkor is azt az instrukciót kaptuk, hogy kétnaponta legyünk együtt, mert akkor mindig van a petevezetőben élő spermium, tökmindegy mikor történik meg a repedés. Ez nekünk kétszer is bejött.


Szerintem tehát teljesen mindegy, hogy optikailag mit mutat ez a teszt, meg milyen fényviszonyok között milyennek tűnik, közeledik az ovud, legyetek együtt kétnaponta, oszt' kalap. :)

2016. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, amikor a kisfiammal terhes lettem nem is használtam ilyesmit, gyakran voltunk együtt és kész. Csakhogy egy későn elalvó 2 éves mellett már nem olyan egyszerű a kistesó legyártása :D van hogy 11-re kerülök elő tőle és nem minig van erőnk utána akciózni. Eddig úgy csináljuk, hogy középidőben sokat voltunk együtt, igen ám de múlt hónapban a középidő után (a vélt ovum után) pár nappal voltam a nőgyógyásznál, és mondta hogy úgy látja még csak 1-2 nap múlva lesz csak az ovu, vagyis nem is akkor amikor gondoltam a ciklus alapján. Ezért kezdtem ebben a hónapban használni.
2016. júl. 12. 18:23
 9/14 A kérdező kommentje:
Most este is csináltam egyet és ezt még sötétebbnek látom, de ezek után már nem tudó :D
2016. júl. 12. 18:24
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem száradás után hanem rögtön készült a kép. [link]
2016. júl. 12. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!