Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Elképzelhető...

Terhes lehetek? Elképzelhető h a gyógyszer abba hagyása miatt van ez az egész? Amikor valaki terhes lett mikor érezte magán h más állapotban van, és hogyan jelentkezett?

Figyelt kérdés

Abba hagytam a gyógyszert,mert szüneteltetni akartam 3 hónapra,hisz régóta szedem. Nagyon sokat késett a menstruációm. Miután beteg lettem,és elmult együtt voltunk a párommal. Viszont a nagy szenvedély hevében először nem huztunk gumit,csak egy nagyon picit volt bent,uttána egyből fel lett húzva az óvszer.

Mostanában azt hiszem hogy híztam :S de nem vagyok kivános,nincs hányingerem és nem is eszem többet mint máskor. Tegnap óta meg még görcsölök is(mint mikor meg fog jönni).

Elég paranoiás vagyok,és nem tudom h most csak beképzelem azt h terhes vagyok vagy tényleg az vagyok.

Sok a pattanásom is(mesi elött mindig kijön) meg a hasam is olyan nagy(mint mikor fel vagyok puffadva a menstruáció elött). De lehet h azért nagy mert terhes vagyok.Nem tudom.

Elképzelhető h a gyógyszer abba hagyása miatt van ez az egész? Amikor valaki terhes lett mikor érezte magán h más állapotban van,és hogyan jelentkezett?


Normális válaszokat kérnék


2010. ápr. 15. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Látom,Te is sok bunkóval találkoztál már itt!


Hogy a kérdésedre választ írjak: én,mert nem vagy biztos,a helyedben elmennék a nőgyógyászhoz,hogy tisztázni tudjam a dolgot. Lehet,hogy csak a gyógyszer abbahagyása miatt van,nem tudom,mert mint írtad,régóta szedted,és 3 hónap kell,hogy kiürüljön a szervezetedből. :)

2010. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

18:09-es megint. Ja,és nem mindenkinél jelentkezik "tünet" ha terhes,van,aki észre sem veszi,csak nem jön meg neki.

Én nem tudom hanyadik héten,még valahol az elején,járhattam,amikor este 6-kor azon kaptam magam,hogy még nem szívtam el egy szál cigit sem.Rágyújtottam,és hagytam is leégni,egyszerűen nem kellett.Azóta nem dohányzom. 3éves az első kislány a második pedig 9hós.

:)))

2010. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna abbahagynod a bogyót, nekem azt mondta 2 nődoki is, mert költözést miatt váltottam, hogy inkább ártok vele, mint használok. Egymástól függetlenül mondták. Nem kell szünetet tartani, ha tartasz teljesen felborul minden, mint ahogy szerintem nálad is történt. Persze ettől ég lehetsz terhes, de én nem hiszem, mert azt írtad menstruáltál. Szeritnem vegyél egy tesztet a DM-ben vagy a gyógyszertárban, és kiderül. Nekem totál felborította az életemet a bogyó, soha többet nem szedem, és ha ezt tudtam volna, sokkal sokkal hamarabb abbahagytam volna, mert most meg nem jön a baba:(
2010. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

márc. végén jött meg a mesim,április elején voltunk együtt a barátommal(akkor már nem voltam beteg).

De már az is eszembe jutott,h azért fáj a hadam meg látom magam kövérnek,mert már napok óta nem voltam nagy wc-n

2010. ápr. 15. 18:58
 5/7 A kérdező kommentje:

ara gondoltam h megvárom a hónap végét,akkor kell majd betegnek lennem és ha egy napit is késik veszek egy tesztet

De már nagyon parázok. És eléggé olyan vagyok h beképzelem magamnaka betegségeket. Ez esetben terhességet.

2010. ápr. 15. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is hónapokig szünet volt mensiben bogyó abbahagyása után, majd megtalálták a cisztákat a petefészkeimben. PCO-s vagyok, csak nem tudtam, mert a fogamzásgátló megvonásos vérzése miatt olyan látszata volt, hogy minden rendben van, pedig csak elfedte az igazságot. Nem játék, vizsgáltasd ki magad szerintem, minél előbb! Az orvosokkal pedig nem értek egyet, akik azt mondták nem szabad szünetet tartani... elkezdeni sem lenne szabad szedni! AKkor nem 30 felett tennénk le baba miatt, aztán lesnénk 40ig, mert nem is tudtuk, hogy betegek vagyunk, mégse jön a baba.
2010. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mondjuk nem vettem észre hogy terhes vagyok de egynap óriási görcseim voltak 10 es skálán 20 as erésségü.Mikor a dokik megálapitották hogy 9 hónapos vagyis 36 hete sterhes vagyok meg is szültem majd kiderült a baba oldallal volt igy nem volt nagyhasam
2010. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!