Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy ha a 12....

Elképzelhető, hogy ha a 12. napon ultrahang szerint nem volt domináns tüszőm, akkor a 23. napon volt pé-m?

Figyelt kérdés

Itt a görbém, de sajnos nem tudom betartani az egy időben történő mérést, legalább is halálpontosan!


[link]


Clostylbegyt-et szedtem, napi 2 szem, ez volt az első hónap


2011. okt. 14. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem, bár én a gyógyszeres dolgokat nem ismerem (mennyire avatkozik be). Érdekes viszont a 8. napon levő emelkedés. Akkor nem nézték a peteérésed? Nekem 2-3 naponta nézték egész addig amíg meg nem repedt és el nem tűnt. Ezek szerint azóta nem jött meg?
2011. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
12. napon voltam UH-n, akkor nem volt domináns tüszőm, előtte nem néztük sajnos, de azóta még nem jött meg, szerdán lett volna esedékes. na meg 8. nap körül sokat szexeltünk, de nem hiszem, hogy terhes lennék.
2011. okt. 14. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem vagy terhes (kicsi rá az esély, de hát történtek már nagyobb csodák is), de akkor is érdekes ott a hőd. Kérdezz azért rá, hogy nem kéne-e nézni a peteérésed többször. Nekem azt mondták kb. a menszi abbamaradása után kell kezdeni és azért 2-3 naponta nézni, hogy figyelemmel kísérjék a növekedését. Ugyanis állítólag a megrepedés előtt el kell érnie bizonyos méretet (most hirtelen nem emlékszem mennyit) azért, hogy meg tudjon termékenyülni és életképes legyen. Ha nem éri el azt a bizonyos méretet, akkor az is lehet egy oka, annak hogy nem jön össze a baba. Ezért sem értem miért nem nézik. Legalább egy lehetőség vagy ki lenne pipálva, vagy esetleg meg lenne a gubanc.
2011. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kövi ciklusban rámenősebb leszek az ultrahanggal kapcsolatban :)érdekes volt egyébként, mert 11-12. napon volt elég erős fájásom petefészkemnél. azt hittem történik valami, de kiábrándított a doki a nőgyógyászaton.
2011. okt. 14. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek clostyval a 8.napon volt peteérése.Minden esetre babás lett és azt mondta,hogy onnan tudja a 8.napot,mert akkor érzett tüneteket és akkor voltak együtt a férjével illetve az uh.-on is látszott a korai pé.
2011. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnos nekem nem látszott uh-án, de majd kövi hónapban hátha összejön, amúgy még azóta sem jött meg...
2011. okt. 16. 09:07
 7/9 A kérdező kommentje:

pozi vagyok :)

ezek szerint később volt a pé-m, de volt :) valamikor :)

[link]

2011. okt. 31. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
gratulálok és egészséget kívánok. (remélem az a Bond nem a tiéd)
2011. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem :) viszont majd kíváncsi leszek, hogy mikorra állapítja meg a doki a valószínű teherbeesést :)

és köszi a gratulációt :)

2011. nov. 1. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!