Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 évesen könnyen teherbe...

24 évesen könnyen teherbe estem,35 évesen számítsak rá, hogy nehezebb lesz?

Figyelt kérdés
Van egy kis progeszteron gond amire kell majd kapni gyógyszert.Félek,hogy nem fog menni,mert idősebb vagyok,és nem annyira egészséges mint mikor az első gyerekem vártuk.
2016. júl. 14. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1.Ne görcsölj.Az nem jó. 

2.Ovukor legyetek együtt.+nem 1-szer

Sok sikert!Majd írj mi lett.

2016. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
39 évesen, az első próbálkozós hónapban összejött a bébi. Problémamentes terhesség és szülés követte. Nyugi!
2016. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal 27 évesen estem teherbe, 2 év után.

Most a lányom 3 alkalomból összejött, 34 évesen.

2016. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36 évesen estem teherbe 3 havi próbálkozással (első terhesség). A nőgyógyászom szerint számít valamit az életkor, de nem annyit, amennyire túldimenzionálják. Nekem a terhesség előtti két évben szintén voltak progeszteron gondjaim, a menstruáció előtt már 4-5 nappal barnáztam, mégis összejött hamar. 32+1 hkm
2016. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Hihetetlen,hogy most mennyire rá parázok,annak idején annyira lazán kezeltem,nem agyaltam,nem aggódtam.

Utolsó: neked volt valami teendő teherbe esés előtt? Erről is annyi mindent hallok,van aki így is teherbe esik simán és kihordja gyógyszer nélkül,másnak meg kell.Neked kellett?Ugyanez a tünetem egyébként nekem is.

2016. júl. 14. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem a teherbeesés előtt nem adtak semmit, viszont amikor teherbeestem, az elmaradt menzesz első napjától szedtem progeszteront (kis adagot, 100mg-ot napi egyszer), de csak a biztonság kedvéért. Igaz, amikor teherbeestem, abban a hónapban már nem barnáztam (a terhesség miatt), ezért szedtem csak a legminimálisabb adagot, azt is saját döntésem alapján, a doktornő azt mondta, hogy kárt nem okozok vele, de ha nincs panasz, nem feltétlenül szükséges. Mondjuk én csináltam tesztet már az esedékes menzesz előtt három nappal és pozitív lett, elvileg ettől a naptól is szedhettem volna, de így utólag nem lett gond, hogy csak az elmaradt menstruációtól kezdtem neki.
2016. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor nálad viszonylag könnyen alakult minden.Gratulálok a babához,jó egészséget nektek :)
2016. júl. 14. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Amúgy akárhány orvossal beszéltem erről, a progeszteron pótlásnak nincs kockázata, úgyhogy ha az orvosod is javasolja, szerintem érdemes szedni, bajt biztosan nem okozol vele.
2016. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,megfogadom a tanácsot.Ez az amit hüvelykúp formában kell alkalmazni?
2016. júl. 14. 21:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Külföldön élek, amit használtam az hüvelytabletta volt 100 mg progeszteron hatóanyaggal. Esténkét használtam, mert álmosságot okoz (egyébként kb a 11. hétig). A normál ciklusban nem tudom, hogyan kell, azt tűnik logikusnak, hogy a peteéréstől, de inkább egy orvost kérdezz meg.
2016. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!