Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik nap lehetett az uvum?...

Melyik nap lehetett az uvum? Képet csatolok az LH tesztekről.

Figyelt kérdés

Balról jobbra, egymás utáni napokon csináltam őket.

[link]

Szerintetek melyik nap volt esélyük a spermáknak találkozni a petesejttel?

Már eltelt azóta több, mint 1 hét. 20-ára nem várom.

Minden nap érzek szúrkálást a hasamba, és enyhe sárgás folyás van, de csak törlésnél.

Reménykedhetek...?


2016. júl. 14. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy ovu teszt szakértő, de nekem úgy tűnik, az első kettő pozitív, a harmadik már nem az, így ezen a harmadik napon lehetett a peteérésed.

Nekem a menstruáció előtt volt néhány tünetem már 5-6 nappal: mellfeszülés, meg iszonyú fáradékonyság. Általában heti 5 alkalommal kardióztam 40-45 percet, de a teherbeeséskor annyira ki voltam fulladva, pedig volt kondim, nekem ez lett gyanús, csináltam is egy 10-es erősségű tesztet az esedékes menstruáció előtt 3 nappal és rögtön kimutatta. Sokan állítják, hogy nem lehet tünet a 6. hét előtt, de ez nem túl logikus, hiszen a beágyazódással elindul egy, hormonváltozást is okozó új folyamat, ami igenis okozhat tüneteket az arra érzékenyebbeknél. Mint ahogyan a fájdalom tűrése is mindenkinél más, így az, hogy ki érez vagy nem érez tünetet már az esedékes menzesz előtt, szintén egyéni. Szumma szummárum: igen, lehetsz terhes, és lehet tüneted is. Ha nem vagy nagyon csalódós, elkeseredős típus, 17-e körül már csinálhatsz egy 10-es erősségű tesztet, de ha az negatív, attól még nem kell kétségbeesni, az esedékes menstruáció elmaradásától tovább kell tesztelni, az már jó eséllyel kimutatja, ha összejött a kisbaba. Sok sikert! 32+1 khm

2016. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, most látom csak, hogy szépen összeírtam egy litániát, csak a kérdésre nem válaszoltam :). Szóval, ha jól értelmeztem az ovu tesztet, akkor a két pozitív napon (azaz az első és a második teszt napján), illetve a peteérési, azaz a harmadik napon volt a legnagyobb esély a megtermékenyülésre.
2016. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legszelso balrol.

Az pozi. Es masnap hajnalban van/kell legyen a peteeres

2016. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi 3-án voltunk együtt védekezés nélkül utoljára.

Az első tesztet 6-án csináltam.

Ha utána volt az uvum, akkor 4-5 napot kellet bírni a "katonáknak".

Kislányt szeretnénk, ezért időzítettük korábbra az együttléteket.

Persze a peteérésem ebben a hónapban csúszott kicsit...

Úgy izgulok. Olyan lassan telnek a napok :-)

2016. júl. 14. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

5nap extra ritka.

A 4nap eselyes... de legtobbszor 72 orat birnak, a petesejt 24et max.

De remeljuk sikerult.

Elony h hajnalban van a peteeres!

2016. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mi 3-án este voltunk együtt. (és előtte napokon.)

2016. júl. 15. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!