Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett már igy valaki és...

Érzett már igy valaki és terhes volt?

Figyelt kérdés
mai napra nem várom a mensit. Eddig nem is jött meg. Multhónap vége felé volt ovum. Nem védekeztünk. Néha van egy kis émelygés fejfájás. De más semmi. sokszor játszotz velem a testem terhességi tüneteket produkált. De most semmit nem érzek még azt se hogy megfog jönni. Esetleg volt igy valaki hogy tünet mentes volt és mégis terhes volt?

2016. júl. 15. 11:18
 1/5 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Az első terhessegem kb 6 hetesen derült ki, egy nőgyógyászati kontrollon. Semmi tünetem nem volt, csak olyan volt mintha felfáztam volna
2016. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én így voltam, akartunk babat, de volt sok gond mellette, semmilyen tunetem nem volt. Az tűnt fel, hogy mintha 1-2 napja tobbet jarnek a wcre pisilni, akkor jöttem rá, hogy jéé, 2 hete késik a menszi.
2016. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen voltak nálam is az első tünetek. Addig eszembe se jutott, hogy terhes vagyok mert gond volt a fogammal nagyon sok gyógyszert kellett szedtem és azt hittem az miatt késik.
2016. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Remelem nekem is ossze jon mar :( nektek pedig gratulalok 💟
2016. júl. 15. 12:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Varom tovabbra is a válaszokat még :)
2016. júl. 15. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!