Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velemenyekre es tapasztalatokr...

Velemenyekre es tapasztalatokra lennek kivancsi! En most nagyon megijedtem. Ket nagyon halvany pozitiv teszt, az orvos erzett valamit es elkuldott uh-ra. Lehet, hogy meg nem mutatta ki az ultrahang es megis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb egy hete csinaltam tesztet.. alig lathato pozitiv lett.. multhet csutortokon csinaltam megegyet.. az is szinten.. penteken elmentem dokihoz aki elkuldott ultrahangra. Ma voltam huvelyi ultrahangon de nem talaltak semmit mehen belul+egy bunko orvos volt aki kb szrt mindenre.. azt mondta csinaljak masik tesztet es majd menjek vissza.. tuneteim: mellfeszules,derekfajas es kb zabalok.. nem rudom most mit higgyek de nagyon felek h mehenkivuli terhesseg :( utolso mensim marcius 25en volt.. azota semmi.. azt hozzatennem h elotte hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset

2015. máj. 19. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinalj meg egy tesztet. Ultrahangon meg ilyenkor max megvastagodott meh nyalkahartyat lathat, mast nem. Ilyen koran csak a teszt mutatja ki, ha terhes vagy.

Sok sikert.

2015. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress egy masik orvost!

Ha marc.23-an volt az utolso mensid, akkor 8 hetes vagy. Ekkora terhesseget mar "illik" felismerni. Ha mas problema van (pl. fogamzasgatlo miatt felborult ciklus), akkor is ki kell zarni a terhesseg gyanujat. A mehen kivuli terhesseg sulyos esetben az anya eletet is veszelyeztetHETI.

2015. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!