Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez nem a terhesseg jele?

Ugye ez nem a terhesseg jele?

Figyelt kérdés
Na szoval az van hogy a baratommal 3szor szeretkeztunk eddig,o volt nekem az elso. Az elsonel is kicsit vereztem es a masodiknal is,de a harmadiknal mar sokkal jobban. Es most ilyen barnas vereses folyasom van. Ez a terheseg jele? Vagy mi?
2016. júl. 15. 20:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
16 ahh felelotlenek voltunk :(
2016. júl. 15. 20:59
 12/25 anonim válasza:
100%
Gratulálok! Dugáshoz van eszetek... Irány a doki, tanulópénz megvolt. Ennyi ésszel szabadlábon.
2016. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Dokihoz kell anyu?
2016. júl. 15. 21:01
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kell hozzá.
2016. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Jolvan. Ertem koszonom a valaszokat. :|
2016. júl. 15. 21:08
 16/25 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
60%

Ne bántsátok azért mert fiatal, nem mindenkinek adnak a szülők felvilágosítást. Ez az oldal azért jött létre hogy bármit meg lehessen kérdezni amit máshol nem tudnak vagy nem mernek.


Kedves kérdező, szerintem beszelj anyukáddal és menjetek el fogamzásgátlót íratni, hogy ne ess teherbe ilyen fiatalon. 16 éves vagy szerintem el fogja fogadni. Ha nem állandó a partnered akkor viazont óvszert hazsnálj hogy ne kapj el semmi komoly fertőzést.

2016. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom. Csak hat hogy is mondjam.. Ha anyuval lehetne ilyenrol beszelni akkor nem kerdeztem volna itt. Ugy h eleg gaz a helyzetem. Anyuval is..
2016. júl. 15. 21:51
 18/25 anonim ***** válasza:
64%
A szex utáni vérzés nem terhesség jele, de semmiképpen nincs rendjén. Mindenképpen nézesd meg magadat nőgyógyásszal és érdemes lenne rákérdezned, milyen védekezési módot javasol. Esetleg fogamzásgátlót feliratni.
2016. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hatjolvan.. De nem lehet ahozz koze hogy mikor pisilek csip. Vagyis. Mar nem csak szex utan
2016. júl. 15. 22:05
 20/25 anonim ***** válasza:

De lehet. Elkaptál valamit a pasidtól...

Ezért IS kell gumit használni, a fogamzásgátló a betegségektől nem véd.

És keress fel egy nőgyógyászt mindenképp!

Anyud nem kell hozzá, csak taj-kártya meg személyi. De lehet hogy előtte telefonon kell időpontot kérni.

Nézd meg a rendelő honlapján.

2016. júl. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!