Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez nem a terhesseg jele?

Ugye ez nem a terhesseg jele?

Figyelt kérdés
Na szoval az van hogy a baratommal 3szor szeretkeztunk eddig,o volt nekem az elso. Az elsonel is kicsit vereztem es a masodiknal is,de a harmadiknal mar sokkal jobban. Es most ilyen barnas vereses folyasom van. Ez a terheseg jele? Vagy mi?
2016. júl. 15. 20:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kicsilány ha már kefélsz legalább használhatok óvszert. Nem csak a nem kívánt terhesség esélyét csökkenti hanem a nemibetegségeket elkerülhetd! Másrészt ha úgy fekszel le valakivel hogy nem védekezel mindig van rá esély hogy terhes legyél... Leghamarabb akkor tudod meg ha késik a menzid akkor csinálj tesztet ha pozitív ha negatív menj nőgyógyászhoz.
2016. júl. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy tinédzser ambulancia, direkt azért, hogy fiatalok mehessenek egyedül. Több helyen is van, keress rá a google-ben hogy a városban, ahol laksz, hol van ilyen. Ezeken a helyeken általában normálisabbak az orvosok.

És mindenképpen védekezz legközelebb.

A csípő érzés pedig valami fertőzés, úgyhogy muszáj, hogy orvos lásson.

2016. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak a terhesseg elkerulese vegett kell vedekezni. Hanem a sok sok nemi betegseg miatt is. Foleg mar azert. Nekem 5 labyom van. El nem tudnam kepzelni higy ilyeneket nem beszel meg velem amelyik mar ebben a korban jar. Esdig a 3 nagy oda allt elem es elmondta mindig milyen baj van. A vedekezest az elso elott mindig at beszeltuk. A 12 eves lanyom pedig 2 hete haza jott az isoolabol es elmeselte nekem hogy hogy gyartjak a babakat. Tehat ra nem igen lesz gondom. Csak a vedekezesrol nem beszeltek neki. Ebben a temaban vizony hozza kellett szolnom. De azt legalabb tudja micsoda felelosseg ha nemvedekezik majd ha eljon az ideje.
2016. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Jolvan koszonom a valaszokat. Bar enis tudnek anyuval beszelni ilyenekrol .
2016. júl. 16. 10:22
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem sem adtak a szüleim felvilágosítást, mert le sem szartak, de legalábv figyeltem biológia órán ... lehetsz terhes, lehet fertőzésed, lehet seb odabenn. Ha tudatlan gyökér pisis vagy akkor mielőtt szétteszed a lábad olvass ...
2016. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!