Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan vettétek eszre hogy...

Ti hogyan vettétek eszre hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Úgy ertem hogy volt aki nem volt rosszul méh ssemi egyeb tünete ? Es mikor vettétek eszre ? Tenyleg meg lehet erezni. ?

#terhesség #menstruáció earadas
2016. júl. 16. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, nem feltétlenül. Kimaradt menstruáció, majd pozitív teszt, ennyi volt.
2016. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kitty12345 ***** válasza:
52%
Mensi előtt 3 nappal (tegnap) délután volt egy olyan érzésem h tesztelnem kell. Teljesen megmagyarázhatatlan érzés és full pozit teszteltem.
2016. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem jött meg a vérzésem.

Csináltam tesztet, ami pozitív lett.

Aztán gondoltam vissza arra, mikor fájtak a melleim és érzékenyek voltak, hogy hoppá, ha jól belegondolok, eddig mindig mielőtt megjött volna a vérzésem, előtte 1-másfél héttel fájtak a melleim, ez most elmaradt és akkor jött elő, amikor már meg kellett volna jönnie.

De ez csak akkor tűnt fel.

Szóval az első az volt, hogy kimaradt a vérzésem.

Minden más csak később jött.

2016. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A klasszik tünetek: rosszullét, hányinger, émelygés csak a 7-8. hétről jelentkeznek (már akinél van tünet).


Szerintem ezt elég kevesen várják meg, hisz normál esetben addigra már majdnem a második vérzés is kimarad.


Késett, teszteltem, kész.

2016. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Mindhárom terhességemet úgy vettem észre, hogy nem jött meg a menstruációm. A legkorábbi tünetem a második terhességemnél volt, 5 hetes koromtól egész nap hánytam.
2016. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Álmomban egy angyal nagy trombitaszóra ébresztett ,még mindíg álomban voltam ,majd közölte hogy kisbabánk lesz.Erre már felriadtam alig vártam hogy reggel legyen és vegsek egy tesztet .Pozitív lett.Most 7 hetes.
2016. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat es gratulálok :) azert kerdeztem mert nekem előző honapban teljesen ki maradt a menstruációm, 5nap késés utan csináltam egy tesztet de negativ lett, orvoshoz is el mentem, o se latott semmit . Ezert ebben a honapban vartam hogy meg jöjjö,, de csak halvany rózsaszín és barnás folyas volt 5 napig.. Szerintetek?
2016. júl. 16. 16:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha minden teszt negatív, akkor valamilyen nőgyógyászati, vagy hormonális betegséged lehet.
2016. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy tesztet csinaltam csak multhonapban
2016. júl. 16. 17:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Én sejtettem mert kb. a fogantatás napján pozitív tesztről álmodtam, tehát 2 héttel az esedékes mensi előtt. És aztán elmaradt a mensim, de csak rá 10 nappal teszteltem ami pozitív lett, de előző nap is megálmodtam úgy szintén. Azért hittem az álmomban mert nagyon régóta nem sikerült és már nem is érdekelt az egész, és ilyet álmodtam ez gyanús volt, hisz nem gondoltam rá már nagyon rég. Na és utána ugrott be az még a pozitív teszt elvégzése előtt hogy miért jártam ki minden éjszaka pisilni meg miért ettem olyan sokat, miért voltam mindig éhes és nagy étvágyú. De ezek a tünetek a kimaradt mensi után jelentkeztek és én mégis csak rá 10 napra végeztem el a tesztet. Nekem szerencsét hozott a péntek 13. :) Akkor csináltam meg a tesztet. :)


14+6 hkm

2016. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!