Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhesek hogy vagytok...

20 hetes terhesek hogy vagytok? Mennyit hiztatok? Már vettetek valamit a babának? A baba neme? Nevet már valasztottatok? Dolgoztok még?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 12:28
 1/10 anonim válasza:
szia!én jól vagyok, csak kicsit fáradékony, eddig 2kg-t híztam.vettünk már pár dolgot, nem akarjuk az utolsó percekre hagyni.Kisfiú lesz, és Benettnek fogják hívni :) és te kérdező?Jól vagy?Kisfiú vagy kislány?:)
2014. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia, én 24+3 hkm vagyok, eddig nem híztam, sőt 5 kg-t fogytam. Nem vettünk semmit, mert nagyrészt örököl majd..:)

Kislány lesz, a neve is megvan már! :)

Nem dolgozom, gyeden vagyok a másfél éves kisfiammal.:)

2014. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan 21 hetes vagyok, de szerintem belefér. 3. baba így sokat nem kell venni, kisfiú lesz és én sajna már híztam 4-5 kg. Igaz vékony vagyok így nem látszik, de nem nagyon akartam a 20. hétig hízni. Bár így is jobban állok, mint anno a lányaimnál :)
2014. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22+3 hetes vagyok, 7 kg-ot híztam, kisfiú lesz, gyed-en vagyok a másfél évesemmel. Nem vettünk semmit, mindent örököl, majd csak kiságy kell és a babakocsizást kell megoldani két gyerekkel.
2014. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia :) En 21+1 hetes vagyok. 2.5 kg-t hiztam. Kislanyt varok, Eliza lesz a neve. Egyre tobbet faj a derekam,tegnap hajnali 2kor ugyeletre mentunk mert vereztem (csak kicsit).

A baba jol van ficankol, mar 16.het ota rugdos :) 1. baba.

Vasarolni meg nem vasaroltunk neki csak 5db bodyt, a tobbit jovohonapban vesszuk meg.

2014. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont ma vagyok 20 hetes. 4 kilót híztam valahogy, pedig a nadrágjaim még jók. Nem vettünk még semmit, második gyerek. Nevét és nemét még nem tudom, bár ez utóbbit remélem, végre pénteken megmutatja. Épp dolgozom :)
2014. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 20 hetes,holnap megyek ultrahangra.név még nincs pontosan,de a legesélyesebbek a Richárd,Ferdinánd,Levente,Gellért,Dániel ebben a sorrendben

Fiúnak mondták eddig még,de még "átváltozhat" ezt tudjuk.

Vettünk már babakocsit,amihez van mózes és autós hordozó is.Vasárnap megyek babaruhákért,azt használtan találtam a neten.Kiságyat kapunk,anyukám abban volt baba,szóval nem mai darab,de a célnak megfelel.Pelenkázót nem veszünk,ágyra tehető pelenkázó lap lesz majd.

Nem dolgozok,mert a munkakörömet nem lehetett terhesen végezni,mást meg nem ajánlottak,így táppénzen vagyok.

Minden jót neked!

2014. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia! 21+1 vagyok ma. Szinte minden megvan már a babakocsin kívül, 2.kisfiam lesz. Olivér. Még nem híztam eddig,de az elsőnél is a 24. héten indult a súlyom. Még dolgozom, de már kevesebbet, mint korábban. S te?
2014. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól vagyok, a derkam néha fájdogál. - 2kg, már anyóstól hallgatom is, hogy fogytam, ez így nem jó... babának még nem vettünk semmit, nem tudom a nemét, reménykedem, hogy kislány. Babakocsit kiválasztottuk( cam elegant family 2013), még nem rendeltem meg, mert még a szint nem tudjuk. Ha kisfiu Attila, ha kislány Ágnes vagy Emilia. Nem dolgozom december elejétöl, nem bírtam a stresszt és fizikailag sem bírtam, és igy többet tudok pihenni.
2014. jan. 8. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:

én is fogytam eddig. de már jött is vissza. volt olyan hogy mínusz 3nál tartottam most már csak -1-nél vagyok :)


én még csak egy szopipárnát rendeltem, de egyelőre azt még magamnak, mert már egyre kényelmetlenebb hason aludni :) szóval az még nem a babáé, majd ha megszületik :) a többi nagyobb dolgot a 25. hét után tervezem beszerezni apránként.

egyébként már van neve, kisfiú lesz, és természetesen még dolgozom, hiszen nem vagyok veszélyeztetett, majd max 1, másfél hónappal a szülés előtt megyek haza.

ja, és tök jól lennék ha ez az átközött vádligörcs nem volna, hajnalban arra riadtam fel hogy ordítani tudnék a fájdalomtól :(

2014. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!