Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi zavaraim vannak. Előző...

Mensi zavaraim vannak. Előző hónapban késett 5 napot. Majd megjött aztán mikor vége lett most 8nap múlva megint megjött! Elmegyek nőgyógyászhoz, de lehetek terhes? Védekeztünk.

Figyelt kérdés
Mivel szüleim nem tudják,hogy már nem vagyok szűz megszeretném kérni az orvost hogy maradjon köztünk v ráírják ezt valami papírra estleg?HOgy csináljam?
2008. szept. 28. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvos semmit nem fog mondani a szüleidnek. Nem értem mire gondolsz. Vagy a szüleiddel mész el orvoshoz? Az anyukáddal? Mert máshogy vizsgálnak ha már nem vagy szűz. Nemhiszem, hogy terhes lennél, főleg ha védekeztetek.
2008. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, gondolkozz logikusan, ír egy igazolást és odanyomja a kezedbe, h mutasd meg a szüleidnek, h nem vagy szűz? Elég hihetetlen :P

Orvosi titoktartás fogalmáról hallottál már?

Amúgy ha 2X is megjött, akkor nehezen, főleg ha védekeztetek.

Ha elkezded a szexuális életed, az elején megeshet a zavar. 4 bnőmnél is ez volt.

2008. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy felírja a végén 1 papírra h mibaj stb ... meg ilyenek és azt ottho nanyukám tuti elkéri tőlem... és h arra nem ír semm ilyesmit igaz? :)
2008. szept. 28. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Annak idején az első nőgyógyászati vizsgálati leletemen rajt volt , hogy ép himen, ami annyit jelent ép szűzhártya, valószínű, hogy neked nem lesz rajt, de szerintem ha anyukád nem hozzáértő, akkor nem is fog ilyet keresni. Nem hiszem, hogy bármit is írna a leletre, ami arra utal, hogy szexuális életet élsz, viszont ha azzal vezeted be a beszélgetést, hogy mióta szexuális életet élek, azóta vannak mensi zavaraim, akkor rákerül a leletre valószínű, mert a panaszok című bekezdéshez le kell írni, hogy milyen panasszal jöttél. Valhogy finoman azért lehet mégiscsak meg kéne említened a dokidnak, hogy nem szeretnéd, ha anyukád tudna róla. Egyébként meg nem értem, hogy miért nem ülsz le anyuddal és beszélitek meg a dolgokat, talán tanácsokat is adhatn és nem kellene ilyen helyzetbe kerülnöd. Persze nem tudhatom, hogy milyen a kapcsolatotok, de nem érdemes ilyenben hazudozni, legalábbis nekem az első anyu volt akihez rohantam és én azt szeretném, ha majd a lányaimnak is én lennék az els, akinek elmondják. ( 2 lányom van) Egy kórházi asszisztens
2008. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Egyébként félek anyu reakciójától :S de 17 vagyok csak félt nagyon és nem merem :S akkor szóljak az orvosnak h nem szeretném h megtudná?
2008. szept. 28. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, szerintem igen, mond meg a dokidnak, hogy nem tudják, nehogy mégis rákerüljön a leletre. Biztos, hogy ír fel neked fogamzásgátlót, de ne félj, azt én is szedtem még akkor, amikor nem éltem nemi életet és pont azért, hogy rendezze a rendszertelen mensimet. És rendezte is, abból még nem fogja leszűrni anyud, hogy te már nem vagy szűz. És legaláb nem kerülsz ilyen helyzetbe se, mert véd a tabi.
2008. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előttem szóló írta, a menzis zavarokra is fel szokták írni a fogamzásgátlót! Anyukádnak meg már elkezdheted mondani hogy össze-vissza jön meg, így mikor voltál dokinál és kapsz fogamzásgátlót, anyukád tudni fogja hogy a menzi szabályzására kaptad és így nem kell dugdosnod! Sőt akinek nagyon pattanásos az arca annak is szoktak felírni!
2008. szept. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de jó :) örülök neki.köszönöm nektek a válaszokat
2008. szept. 29. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!