Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló szedése melletti...

Fogamzásgátló szedése melletti terhességet kimutatja a teszt, megjön e tabletta melletti terhességél? azoknak a hölgyek véleménye érdekelne aki tbl melett esett teherbe, mikor vettétek észre?

Figyelt kérdés

2 x megjött a vérzésem , 3 negativ teszt . 2 honapja volt a közösülés.

mégis felvan puffadva a hasam , mondjuk lehet kszönhetem a rendszertelen összevissza étkezésemnek



2016. júl. 17. 16:25
 1/9 anonim válasza:
65%
Biztos, h nem vagy terhes!!!!! Tabletta mellett is lehet,de annak kb 0,001% esélye ha van. Meg is jöhet mellette,meg nem is. De az nem rendes vérzés lenne,csak picike pecsételő. De a negatív tesztek elég egyértelműek. A puffadás meg tuti a zabálástól van. Két hónapos terhes has meg még nem is látszik.
2016. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösznöm nagyon hasznos volt
2016. júl. 17. 16:32
 3/9 A kérdező kommentje:

rendesen figyeltem a gyógyszer szedésre semmi kihagyas hányaás has m , és mindig perc pontosságra vettem be , és nem szedtem rá más gyogyszereket .


a vérzésem mind 2 x ugyanolyanok voltak mind addig , erösek és 5 napig tartoak ,

mindig is pufibb alkat voltam sose csont vékony .


még a szexuális elet elejen vagyok

2016. júl. 17. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
ha terhes lennél már kimutatná. de amúgy igen, a megvonásos vérzés akkor is jön ha terhes vagy tabletta mellett.
2016. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Meg kell cáfoljam aki azt mondja hogy tabletta mellet nehez tehwebe eani.
2016. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pimaszulsuttogó ***** válasza:

Pontosan, isőpontban szedtem a tablettát, véreztem is, mégis terhes voltam. Igaz csak 2 napos volt a menzeszem. 6 hetesen orvosi rutin vizsgálaton derült ki hogy terhes vagyok. Moat 4,5 éves. Sem antibiotikumot se semmit nem szedtem ami gyengítette volna. 11 évig nem estem teherbe mellette.


Barátnőm ikreket szült fogamzásgátló mellett....

2016. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Na jó, de azért a 3 negatív teszt csak jelent valamit XD
2016. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
6 hét után már bármikor mutatná, bár erre is van ellenpélda. Én azt javaslom csak orvos mondhat biztosat, főleg hogy bármi okozhatja.
2016. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kimutatta a teszt a tabibaabat😊 most 2,5 éves a kicsikem😊 Amugy én antibiot szedtem, ez okozhatta a "gondot", elotte 10 evig szedtem a tabit, es csak akkor lettem terhes mikor akartam..
2016. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!