Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vica9220 kérdése:

Esemény utáni tabletta, pecsételő vérzés, vérzés elmaradás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A következő lenne a kérdésem hátha valaki tud segíteni.A barátommal júni 1.én együtt voltunk,történt egy kis baleset.

Ez után én rögtön írattam esemény utáni tablettát.(escapelle tabletta).Amit 2. án be is vettem tehát még 24 órán belül.

Ez után 7.én volt egy pecsételő vérzésem ami 1 napig tartott és nagyon gyenge volt.Olvastam h a tabinak lehet mellék hatása a gyenge vagy erős vérzés,

de azt írja h a tabi bevétele után 3 héten belül meg kell jönnie.

A pecsételő vérzés is annak számítana?Mert a 3. hét most telt le és azóta sem jött meg.Kicsit félek h nem túl egészséges h ebbe a hónapban nem jött meg normálisan.

A biztonság kedvéért csináltam egy tesztet 8.án ami negatív lett.Majd mivel nem jött meg csináltam még egy tesztet 13-14 körül ami szintén negatív lett.

Folyamatosan fel vagyok puffadva de semmi.Szerintetek mit tegyek?Menjek orvoshoz vagy várjak még?Valakinek esetleg hasonló tapasztalat?

Hozzá tenném h ciklusom mindig 28 napra jött meg nem sűrűn rendetlenkedett.Bár most diétáztam és a sportot is keményebbre fogtam az elmúlt 2 hónapban de kétlem h ez lenne a gond,inkább a gyógyszer.Még annyit hozzá tennék h ha a pecsételő vérzéstől számolom a következő ciklusnak 28. án kell megjönnie.Szerintetek várjam meg?

Nagyon megköszönném a segítségeket.



2016. jún. 20. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Terhes ( szerintem ) nem vagy , én viszont orvos nem vagyok .

Az eseményutáni tabletta egy csunya merénylet a szervezet hormonháztartása ellen , amiket felsoroltál mind belefér a mellékhatás kategóriába , de én a helyedben elmennék a nögyógyászomhoz a biztonság kedvéért a lehetö legközelebbi idöpontban .

2016. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2016. jún. 20. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!