Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 9-én együtt voltam a...

Bia17 kérdése:

Július 9-én együtt voltam a barátommal először és védekeztünk gumival. Ennek ellenére nagyon pánikolok, hogy esetleg lehetek-e terhes? Utána néztem a terhességi tüneteknek is.

Figyelt kérdés

3 napig utána fájt a jobb oldali petefészkem.

A melleim érzékenyek kicsit.(a menszesz júli 7-én múlott el)

Folyásom is van, de nem barna,és nálam az gyakran előfordul.

Vagy előfordulhat, hogy a stressz miatt beképzelem magamnak ezeket? Másnap csináltam egy terhességi tesztet ami negatív lett de utána olvastam, hogy így az egész nem ér semmit ha min nem 14 nappal utána csinálod.



2016. júl. 17. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj,ha nem szakadt ki a gumi nem lehetsz terhes:) csak beképzeled magadnak,velem is volt már ilyen és még sosem lettem terhes. rendesen védekeztetek,nem került a puncidba a barátod ondója tehát nem temékenyített meg. nopara :D ne stresszelj rá,mert késni fog a mensid,tapasztalat. ráérsz tesztelni ha nem jön meg :D addig nyugi NEM VAGY TERHES :))

Kitartást! :))))

21/L

2016. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Holnap veszek tesztet és tesztelek majd a 14.napon
2016. júl. 17. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább várjál a 20. napig.

Nagyon érzékeny teszt kell, hogy előtte kimutassa.

2016. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2016. júl. 17. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!