Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap együtt voltam a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap együtt voltam a barátommal terhes lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap előtt múlt el a mensim és tegnap szexeltem a barátommal védekeztünk de olyan keményen szexeltünk h kiszakadt a gumi de csak későn vettem észre ma hánytam meg görcsöl a hasam terhes lehetek?

2015. nov. 8. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 nap alatt ez nem derül ki.
2015. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%
Szerintem 6os ikreitek lesz
2015. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat nem tudom h mi van de egyfolytaba hanyok
2015. nov. 8. 20:10
 4/7 anonim válasza:
56%
vegyél be hányásgátlót és vegyél egy tesztet
2015. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

elrontottad s gyomrod drágám!

biztos a sok sperma...

2015. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, egy nap alatt teherbe estél, megtermékenyültél és beléptél az első trimeszterbe, hogy már hánysz is... -.- ennyi idő alatt semmi tünete nem lesz a terhességnek. más miatt vagy rosszul. terhes meg lehetsz a kiszakadt az óvszer, vegyél be eseményutánit
2015. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg van rá az esély, ha még beleférsz az időbe, vegyél be eseményutáni tablettát. Egyébként hülység, hogy olyan durván szexeltetek, maximum rosszul tettétek fel. Nekem kézzel alig sikerült széttépnem.
2015. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!