Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elméletileg 13. -án volt...

Elméletileg 13. -án volt peteérésem, fájt is a hasam.15. -én voltunk együtt. Van esély a babára, vagy kicsúsztunk az időből, így 2 napra rá?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tuti,hogy akkor volt,nagy a valószínűsége,hogy késői volt az együttlét!Ha előtte vagytok mondjuk 2 nappal együtt akkor nagyobb az esély!De hátha nem!!!

Drukkolok!

2010. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindenhol azt olvastam hogy peteérés előtt és után 3-3 nap amikor teherbe lehet esni elméletileg. Én úgy vettem észre hogy nálam nem működik. Tavaly nyáron amikor aznap voltam a párommal amikor a peteérésem volt terhes lettem. Sajnos a 8.héten elvetéltem. Azóta nem voltunk együtt pont a peteérés napján mindig vagy előtte vagy utána. Ettől függetlenül neked még lehet esélyed! Nem minden nő egyforma! Szorítok!!
2010. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd kiderül 2 hét múlva kb...mi előtte is voltunk meg utána is együtt,csak pont akkor nem..:(
2010. ápr. 16. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha előtte is akkor jó, ezt miért nem írtad először? Így már mindjárt más! Úgy igen is nagy esély van, előtte való nap ugyanannyi, mintha ovu napján vagytok együtt!!!!
2010. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
előtte meg pont hamar szerintem,szombaton és azt hiszem a kedd körül lehetet érésem körülbelül..vagyis 3 nap volt a kettő között.
2010. ápr. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!