Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalható így nálam a terhesség?

Vállalható így nálam a terhesség?

Figyelt kérdés

Most lettem 37 éves, el mentem házi orvosi vizsgálatra mert van betegségem pánik beteg vagyok és van pikkelysömöröm is, gondoltam gyermek vállalás előtt meg nézetem magam, a vér képem jó lett, a pánik betegségem is el van nem szedek rá csak magnéziumot, viszont a pikkelysömör miatt ízületi gyulladás lépet fel nálam, ezért fájt a kezem is.


Nőgyógyászati vizsgálaton még nem voltam e hónapban 30 - án kaptam időpontot.


De az olyan soká lesz és kétségbe vagyok esve nagyon, vajon így lehet e vállalni babát? És mi lesz a fájdalommal? Erősödni fog terhesség alatt? Vagy egyáltalán ha gyulladás van a szervezetben sikerül e teherbe esni?


2016. júl. 18. 13:37
 1/5 Pimaszulsuttogó ***** válasza:

Biztosat csak orvos mondhat.


Vannak terhesség alatt is szedhető gyógyszerek és az E vitamin és a magnézium is sokat segít ízületi és izomfájdalmaknál. Pánikrohamot a vegetatív idegrendszer valaszreakcioja adja a stressz helyzetre amikor a szervezet már megnyugodott. A kérdés az mennyire gyakoriak a "rohamaid" és milyen súlyosak. Ha nem írtak rá gyógyszert akkir gyanítom nem volt súlyos lefolyású és nem is állandó. Nekem kétszer volt, többet nem jött elő. Ha babát szeretnél mindenképp lassíts kicsit mert neki sem jó a feszültség és a teherbeesést is akadályozhatja.


Sok sikert! :)

2016. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Több éve pánik beteg vagyok, eleinte szedtem nagyon sok bogyókat próbált a doktornő de nem javult sőt fel erősödött a betegség több roham is volt. Aztán egy nap össze pakoltam az összes bogyókat és ki dobtam a kukába, igaz egy hónapig tartott a elvonási tünet majd bele örültem, de hálistenek azóta sem szedem hét éve nagyon ritka ha be veszek frontit, de az sem kellene ha nem lenne stressz mert az van bőven.

Kurkuma kapszulát szedek az ízületi gyulladásomra. Valamikor jobb, de ha el megyek bevásárolni a boltban csak félig jutok el már fájdalmam van. Halvány gőzöm sincs hogy lehetne így egy terhességet ki hordani?! :-(

2016. júl. 18. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Jól tetted, hogy inkább természetes módon próbálsz gyógymódot találni a pánikbetegségre. Egyébként anyukám is pánikbeteg és lassan leteszi Ő is a gyógyszert. Ki lehet belőle jönni! És egy kisbaba a legjobb gyógyszer, ha Te is akarod. Beszélj orvossal erről, és én belevágnék a helyedben ;)
2016. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Hajrá:)
2016. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat jól esik egy kis bátorító mondat. És én szívesen bele is vágnék a baba témában csak az ízületi gyulladás nem tudom hogy befolyásolja a beagyazodast? Vagy a terhességet?
2016. júl. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!