Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 28 naposak a ciklusaim de...

Ha 28 naposak a ciklusaim de az ovuteszt szerint csak a 19. ciklusnapon volt peteérésem akkor a nemvárt napján (vagyis a 28. napon) már mutathat valamit teszt vagy ez kizárt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 14:34
 1/6 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Az már a 11. Dpo tehát mutathat. Mivel a 19. Napon volt ovud, a tényleges menzeszed jó eséllyel csúszni fog. (Vagy már meg sem jön:)) ha negatívat tesztelsz és a 31. Napon sem jön meg, érdemes megismételni a tesztet.
2016. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 whitelady1 ***** válasza:
Az én számításaim szerint csak a 9. dpo. Nekem 10. dpon extra halvány volt a tesztem, szóval ha nem keseredsz el tesztelhetsz korán, de ha ki bírod várni akkor csak a 12-14. Dpon, tehát 31-33. Ciklusnapon! Drukkolok 😉
2016. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :).

Megpróbálok még pár napot várni türelemmel...

2016. júl. 18. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leirtak en tippet adok.

Emlitsd ezt meg az orvosodnak.mert nekem tul rovid volt az ovu es a menzesz kozotti idoszakom, a lutealis fazisom es nemtudott a babo sosem beagyazodni. Egyebkent ugyanannyit szamolj ra. Ugyanugy ovutol 14nap a beagyazodas. Nem aktustol kell szamolni, mert ha aktus pl tegnap volt de ovud ma akkor csak ma kezdodik a "folyamat":)

Tesztelhetsz ha kesik majd, de igyis ugyis 14nap..11napon korai lenne, addigra eselytelen h beagyazodjon es h legyen hcg szint. :)

2016. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Azt megkérdezhetem hogy nálad milyen probléma miatt volt ez?
2016. júl. 18. 16:53
 6/6 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Nekem a 10. Dpo-n délután halványpozi volt 25-össel, tehát nem lehetetlen, de általában valóban 12-24 nap körül mutat már mivel a Hcg elég nagy határok között mozoghat.
2016. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!