Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért okoz valakinek örömet,...

Miért okoz valakinek örömet, ha itt írogatja a leendő kismamáknak, hogy "nem vagy terhes"?

Figyelt kérdés

van itt egy nőszemély. kizárólag akkor ír, ha ezt írhatja meg. gratulálni sose gratulál.

esküszöm, szinte látom, milyen kéjes vigyorral ül a gép előtt.

a végére természetesen odaírja, hogy ő hány heteske.

ti is találkoztatok már vele? miért jó ez valakinek?


2010. ápr. 16. 12:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van itt a fórumon több ilyen is..:(

De én sem értem, hogy miért fáj nekik, hogy mások boldogok...

2010. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tudom kiről beszélsz de ha ennyire galád akkor szerintem azért írja mert nem esik teherbe x ideje és ez neki nagyon fáj, hogy azt olvasgassa milyen jó másnak aki terhes. Szerintem csak hazudik azzal, hogy babát vár.
2010. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
nem is biztos hogy terhes, mert ha az lenne azért volna egy kis empátiája a többi babára vágyó nő felé. Lehet hogy férfi, és így éli ki magát?! :)) Olyan emberek jönnek ide néha , -erre az aloldalra is sajnos-, hogy csak nézek..../DE mondjuk spec még ezzel nem taliztam, csak olyannal, aki "nem vagy terhes" választ írt, de kismamaság nélkül/
2010. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát igen ezért mondják hogy a nők sokkal rosszabbak és ez így is van. Irigy gondolom és ráadásul sok ideje van az oldalon böngészni.
2010. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

nekem azért szerencsére jók a tapasztalataim. kivéve azt az egyet.


én próbálom mindig a racionalitást követni. és megírom, ha úgy gondolom, hogy valaki nem terhes, főleg, ha azt látom, hogy az ellenkezőjébe éli bele magát. de ugyanúgy szívből gratulálok, ha valakinek sikerül. és sokszor ismeretlenül is együtt izgulok a másikkal.


de én ezen a nőn semmi segítőkészséget nem látok. csak olyan, mintha a másikon csámcsogna, hogy "a kis hülye, reménykdeik"

2010. ápr. 16. 12:25
 6/26 A kérdező kommentje:
úgy irigy, ezt kapjátok ki, hogy van már 2 gyereke és most várja a 3.-at. sajnálja, hogy másnak is sikerülhet, vagy nem tudom.
2010. ápr. 16. 12:27
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
egyébként én is ilyen vagyok, mint te kérdező. Ha a leírottakból az sejlik ki, hogy ez talán nem baba, akkor körbeírom, de mindig FINOMAN, mert tudom ez rossz érzés lehet. Ha meg már halvány pozi tesztekről tesznek fel képeket, akkor már írom a gratulákat és biztatok! Nem is tudom kinek okozhat örömet más bánata??
2010. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%

Jó, lehet, hogy sokan irigykednek, vagy csak poénként irogatnak ide, de azért lássuk be, sok (jogosan)elkeseredett hölgy kérdez olyat, hogy

"Megjött a menstruációm, lement a hőm, nem volt ovulációm ebben a hónapban, nem voltam együtt a párommal, azért még van remény ugye?" (Jó persze kicsit eltúloztam, csak hogy érzékeltessem a dolgot. :-)) )

Tehát ilyen esetben jobb, ha megtudja az igazságot és nem reménykedik tovább hogy terhes, mert csak hamis illúzió lenne.Inkább arra kell bíztatni, hogy a következő ciklusában lesz esélye!

2010. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
annyi biztos, hogy valahogy nincs rendben magával és valamit kompenzál, csak nem tudjuk, hogy mit
2010. ápr. 16. 12:43
 10/26 A kérdező kommentje:

12:33 igen, ez igaz. de itt nem erről van szó.


pl. valakinek kitalál vélt problémákat, a végére odaírja, hogy ő egy eü-s kismama. de ha pl van egy kérdés, amiben tudna segíteni a "szaktudásával", oda már nem ír.

2010. ápr. 16. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!