Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon meg vagyok ijedve,...

Nagyon meg vagyok ijedve, miről lehet szó?

Figyelt kérdés
Tehát előző héten szombaton pettingeltem a barátommal, és igazából nem történt behatolás, a "legmelegebb " helyzet az volt amikor a nemiszervét egy picit a csikómhoz érintette. Először kielégített engem ujjal aztán én őt kézzel. Nekem ez volt az első ilyen. Viszont nagyon félek a terhességtől és még aznap este mikor hazaértem beugrott hogy a combomra élvezett akkor megnyugtattam magam hogy így nem lehet teherbeesni. Ám utána olvasgattam a gyakorikérdést és olvastam hogy előváladék is okozhat terhességet, és elkezdtem azon kattogni hogy mi van ha az ujjára került belőle . Azóta kb hót idegroncs vagyok, fáj a hasam, puffadok, alig bírok enni és állandóan a bugyimat figyelem hogy mikor kezdek "barnázni" :/ És vagy 3x a héten sárgás-fehéres áttetsző folyásom volt és egy kicsit szúr lent a combtövem. Lehet terhesség, vagy csak elkaptam valami fertőzést az ujjáról esetleg van olyan hogy valaki beképzeli a terhességet? Mert én már lassan teljesen elhittem magamról hogy az vagyok, és nagyon félek. Légyszi ne bántsatok nagyon mert már kezdek beleőrülni ebbe az egészbe, és senkinek se tudok róla beszélni.... egy ijedt 17/L

2016. júl. 18. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes nyugodj meg! Azért érzed ezeket a tüneteket mert már pszichésen bebeszélted magadnak. No para. :)
2016. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Most hányféleképpen fogalmazod meg még ezt a kérdést?
2016. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Állhat-e a tünetek mögött terhesség?
2016. júl. 18. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

es amig nem vagy tisztaban mindennel inkabb ne pettingelj es ne is szexelj...

2016. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ne aggódj nem vagy terhes. Akár az is lehet hogy elhitetted magadall hogy az vagy és emiatt bűntudatod van ami okozhat fizikai fájdalommal vagy ebben az eseteben terhesseggel járó tüneteket
2016. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Döme06 válasza:
Ha a barátod újja sejtmagos lett volna(bocs a kifejezésért,máshogy nem megy:D)akkor is nagyon mélyre le kellett volna nyúlnia ahhoz hogy te megtermékenyülj. De ez is nagyon nagyon ritka,mert általában csak úgy lehetsz terhes ha kilövi magából,és az teljesen belemegy.. így nem lehet teherbe esni. De szerintem jobban jársz, ha nemi életet szeretnél élni akkor nézz utána a neten,hogy műkszik,s miként megy ez.. Addig ajánlom csak a pettinget,amíg nem vagy tisztában a dolgokkal.. De nyugodj meg,pettinggel nem lehetsz terhes,csak ha a hüvelyedbe élvezett volna. Zárójelbe mondom,hogy én az első nemi életemet katasztrófaként éltem meg,mert utána tiszta terhességi tüneteim voltak. Ezt beképzeled te is mivel félsz. Azt mondom amit az előbb,ne vágj bele míg nem vagy tisztába a dolgokkal. Az elsőt pedig úgy fogd fel hogy ne hogy megbánd miután megtörtént!!! Ez nagyon fontos,mert ezután akár pszichésen is bajok lehetnek.. De megnyugodhatsz.. kérdésedre a válasz,nem vagy terhes. Bocsi a regényért. Muszáj volt! Üdv: Döme
2016. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!:) Nagyon köszönöm a sok megnyugtató választ, azóta beszéltem egy orvossal is aki szintén arról győzött meg hogy így nem igazán lehet teherbeesni, ennek ellenére sajnos még mindig nem sikerült ezt magammal 100%osan elhitetni hogy nem vagyok terhes , de ez már pszichés probléma és próbálok utána olvasni hogy mit lehet ilyenkor tenni...

szóval most egy darabig kerülni fogom az ilyen helyzeteket amíg meg nem érek rájuk egy kicsit. Mindenesetre még egyszer köszönöm mindenki válaszát és türelmét! :)

2016. júl. 21. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!