Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit meg vagyok ijedve....

Eliza2020 kérdése:

Kicsit meg vagyok ijedve. Babat szeretnenk a ferjemmel 23 eves vagyok. Rendetlen menstruacio mellett sikerulhet?

Figyelt kérdés
14 eves voltam mikor eloszor megjott de allandoan osszevissza jott.2-3 hetet van hogy egy honapot kimarad.Voltam nogyogyasznal utoljara azt mondta hogy hormonok de nincs mas baj elkuld egy teljes vervizsgalatra es arra ad majd kezelest.volt 2 eve egy petefeszekgyulladasom ami eleg nehezen mult el.de tul vagyok rajta..remelem nem lesz baj.de igy hogy rendetlenul jon hogy csinaljuk mikor lehetek termekeny? Segitsetek

2016. júl. 2. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve rosszul indulsz neki. Ne görcsölj rá ennyire. Legyetek együtt amikor jól esik, ne stresszelj rá. Ha már kivizsgálás alatt vagy, az jó, a többi úgy is az eredményeken múlik. Sok sikert.
2016. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elso ha az ember elhatarozza magat hogy gyereket szeretne ossze vissza ciklusokkal akar egy egy ket ev is lehet mire spontan sikerul...ha mar valaki elhatarozta nyilvan nem mindegy neki hogy 23 vagy 25 evesen szul..


kerdezo: tini korom ota ugyanugy voltam mint te, a fogamzasgatlo tett helyre, amig azt szedtem napra pontosan megjott. de aztan elvekonyodott a nyalkahartya es azt modnta a doki hagyjam abba...abba hagytam...megint ossze vissza ciklusaim lettek: hol 28 napra hol 40 hol 50 napra jott meg..a munkahelyemen egett a labam alatt a talaj pedig tokeletes "szules kompatibilis fizum volt" ezert mivel nem varhatott a dolog elkezdtem homerozni (ciklus.hu-n elolvashatod a lenyeget es grafikont is vezethetsz) igy 6. honapban sikerult a lanyom...a masodik terhessegemnel ovu tesztet is hasznaltunk, hogy tudjuk mikor van peteeres. a masodik terhesseg az 5. provalkozos honapban jott ossze.


ajanlom meg az e vitamint cickafark es palastfu teat...utobbit az ovu utan kell inni menzeszig, mig az elobbi kettot csak a ciklus elso feleben a peteeres napjaig szabad szedni. ezek szepen segitenek rendbe tenni a ciklust...en ahogy elkezdtem ezeket szedni azonnal pozitiv lett a tesztem (5. honap mint irtam) sok sikert kivanok :)

2016. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A palástfű tea nekem is nagyon bejött, második hónapban terhes lettem. Előtte másfél évig nem.
2016. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem rendszertelen menstruáció mellett jött össze a baba. Nem félidőben fogant, amikor elvileg a peteérésnek lenni kellett volna, hanem 3 hétre rá. Szóval a lényeg, hogy próbálkozni kell és nem csak akkor, amikorra az ovut számolod. Nekünk a második hónapban jött össze.
2016. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második. Nem igazán értem, hogy te miről beszélsz. Senki nem mondta, hogy mindegy mikor szül. De már jár kivizsgálásra, próbálkoznak, jelen pillanatban ennél többet nem igazán tehet. Én csak azt írtam, hogy ne stresszeljen rá ennyire, mert sokkal nehezebben fogan a baba, ha rágörcsöl, valamint sokkal nagyobb kudarcként fogja megélni ha ne adj Isten nem gyorsan sikerül.
2016. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat
2016. júl. 3. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

23 ? Hova sietsz ?

Van idod majd teherbe esel magatol

2016. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! A palastfu tea nekem is segitett, de elotte 2 honapig Baratcserje kapszulat szedtem pont azert h kicsit rendezodjon a ciklusom. Bejott! De a legjobb tanacs tenyleg az, hogy nyugi! ☺
2016. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Cicka-palástfű kúra csodákat tehet beállítja a ciklust.


Barátcserje, homeós szerek sem rosszak.

2016. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!