Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meglepetés babák, történetek?

Meglepetés babák, történetek?

Figyelt kérdés
Akinek van kedve elmesélni, hogyan fogant meg a "meglepetés baba", szívesen olvasnám. Esetleg valakinek még jó tanulópénz is lehet... :D:D:D
2016. júl. 18. 21:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Hát mi terveztük a babát.. Tavaly júniusban kezdtük tervezni.. Mindig megjött kisebb nagyobb késéssel. Novemberében jött meg 1 hónap késés után mentem dokihoz akkor nem volt baba. De se januárban se februárban nem jött meg. Végül 88 nap késés után meg jött március 1.-jén tartott 6 napig. Normális vérzés volt. Április kimaradt nem gyanakodtam semmire sem. Mivel PCO és IR-ES vagyok nem volt mérvadó hogy azért késik mert lehet hogy baba van... Május első hetében nagyon görcsölt a hasam sírtam annyira fájt. Bő átlátszó folyásom volt erős fej fájás kicsit fájtak a melleim.. És lázasnak éreztem magam a lázmérő 36.6 ot mutatott de én belül forrtam meg akartam gyulladni. Párom mondta hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok. Én meg jól ki nevettem mondtam neki hogy dehogy vagyok én terhes fáj a hasam megfog jönni. Úgyie vizsgám lesz és amilyen a szerencsém tuti megjön csakhogy jól érezzem magam. De csináljak tesztet... Hát kételkedve de meg csináltam a tesztet 38 napi késésnél lett pozitív a teszt előtte csak hómező. Hát én sírva fakadtam.. Páromat fel kelltettem mert éjszakás volt. Ránézett és kérdezte Ez pozitív vagy negatív. Mondtam pozitív. És te mit érzel? Mondtam nem tudom.. Nem hittem a tesztnek csináltam még 3 tesztet természetesen pozitív lett. Felhívtam a kórházat és elmondtam mi a helyzet. Soron kívül fogadtak mert menzi szerint 11 hetes terhes vagyok. Elmentem dokihoz és megerősítette hogy babát várok 5 hetes terhességet állapított meg. 22 N 15 hkm
2016. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Nekem annyira meglepi baba lett, hogy 1,5 évvel ezelőtt a doki azt monda, nincs peteérésem, továbbküldött kivizsgálásra, de mivel akkor elég depis voltam am is, nem érdekelt, párom se volt, a doki azt mondta, magától ez nem jön helyre. 4 hónappal ezelőtt hüvelyfertőzés miatt antibiotikumkúrán estem át, doki mondta, mielőtt elkezdeném szedni a gyógyszert, csináljak egy tesztet. gondoltam magamban, am sem ártana, párom bő egy hete ment el előtte bennem, kicsit tartottam is, bár annyira nem, mivelh elvileg nem eshettem teherbe. mindegy, megcsináltam a tesztet, negatív lett, beszedtem a bogyókat, közbe persze jó allergiás lettem, úgyh a felénél abbahagytam, de am helyrejöttem. 1,5 hónap múlva csináltam megint egy tesztet, mert egyre több gyanús jel jött elő, villámgyorsan pozitív lett a teszt. Én teljesen bepánikoltam, nem is értettem. Azóta rájöttem, hogy az 1. tesztnél már valszeg terhes voltam, csak a teszt még nem mutatta ki. most félidős vagyok, és párommal nagyon várjuk már a pici születését :)
2016. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Én a kolléganőm történetével jövök, ha nem baj.

Papírja volt róla, hogy nem lehet saját gyereke, így elindították az örökbefogadást.

Kaptak is nemsokára egy újszülött kislányt, 3 év múlva pedig egy újszülött kisfiút (nyílt örökbefogadással, ugyanattól a szülőanyától).

A kisfiú 8 hónapos volt, amikor SPONTÁN teherbe esett, így 1,5 év van a két fiú között, és három gyereket nevelnek nagy szeretetben a férjével.

2016. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%
1-es válaszoló vagyok... Miért lettem 0%-ra lepontozva. Kit bánt a történet? 22 N 15 hkm
2016. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

mi nagyon szerettünk volna babát, már próbálkoztunk is mikor kaptam egy nagyon jó munkalehetőséget :)

akkor mondtuk azt, hogy pár hónapra felbehagyjuk, ne legyen már az, hogy odamegyek és bejelentem a terhességet.

első próba nap után, ami amúgy a mensim utolsó napján volt, még védekezés nélkül voltunk együtt, figyeltem az ovumat, reménytelen volt akkor. vagyis gondoltuk az :D lehet az, hogy már nem azért voltunk együtt, hanem csak mert szeretjük egymást és annyira jó volt, hogy szerintem attól volt peteérésem :) azóta is emlegetjük, hogy életünk legjobb estéje volt :D

ha minden igaz, a héten meg is fog születni :)


a nagy gyerekünk első próbálkozásra "összejött", ő meg azért volt meglepetés :D

2016. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

2# bocsi belekavarodtam.

Aztirtad."parom se volt" aztan h "ket hete parom belemelvezett"!

2016. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
100%
Az első gyerekem érdekesen sikerült. 26 éves voltam és közel 10 éve szedtem gyógyszert. Decemberben volt egy epehólyag gyulladásom, ami januárra meggyógyult. Teljesen jól voltam márciusig, amikor a megvonásos időszakban késni kezdett és görcsölgettem. Gondoltam jó nehezen jön meg. 2 napos görcs után megjött és 2 napig hol pirosas hol barnás volt a vérem, de a görcsök egyre erősödtek. Gondoltam, megint benyeltem egy erős méhgyulladást ( mint 7 évvel előtte) így elmentem nőgyógyászhoz. Megvizsgált és láttam hogy furcsán néz, meg is ijedtem. Irány az ultrahang, ahol rám nézett az orvos és vizsgálat közben mondta: ez bizony nem gyulladás, hanem 5-6 hetes terhesség. Majd leestem a vizsgálóasztalról. ....
2016. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem terveztuk... Megvolt a mesebe illo lanykeres,terveztuk az eskuvot... Aztan folyamatosan fajt a hasam a mehem korul.de olyan szinten,hogy szegyen nem szegyen,nem egyszer elsirtam magam (pedig nem vagyok az a penye tipus) ezert felkerestem az orvosom! Ott megallapitottak,hogy az egesz mehem gyulladasba van es egy "szep"meretes cisztat is talaltak,amire a doki adott egy kis idot,hogy felszivodik,vagy muteni kell... Kozben adott eleg eros gyogyszert,igazabol mar nem tudom mi volt az,osszesen 3-3szem volt az egesz amit nekem is es velem egy idoben az akkor meg csak volegenyemnek is szedni kellett. A doki kozolte velem,hogy ameddig a gyogyszer kura nem zajlik le (ez 3het lett volna,minden heten egy szem) addig tuti nem lehet babam,mert nagyon durva a gyulladas a mehemben,de felkeszitett,hogy ne adja isten,de lehet,hogy utana sem lehet babank! En ezen nagyon elkeseredtem,mert mar terveztuk,hogy eskuvo utan nem is varunk tovabb vele... Aztan aznap,mikor ment ki dolgozni (kulfold) utolso ejszaka utolso alkalommal hanyagoltuk a vedekezest,ugyanis annyira tutira mondta a doki,hogy nem eshetek igy teherbe,mar csak a gyogyszer miatt se...

Mikor legkozelebb jott haza,mar volt egy belso erzesem,hogy itt valami/valaki van! Vettunk egy tesztet,bar meg mensiig lett volna 3napom,megis megcsinaltam (delutani pisibol) es egyertelmu pozitiv lett!! Akkor kicsit meg is ijedtem,hogy a gyogyszer esetleg kart ne tegyen benne,de semmi baj nem tortent! Hat az eskuvo ez miatt nem ugy alakult ahogy terveztuk,mert 7honapos nagy pocakkal mentem ferjhez,de igy is csodalatos volt! Azota 16hetes kismama vagyok a tesoval :)

2016. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Orvosok hada mondta, hogy nagyon nehezen fogok teherbe esni, és időben álljunk neki, ha úgy alakul, legyen idő kezelésekre. Az év elején elhatároztuk, hogy az év második felétől (kb most) elkezdjük, lesz, ami lesz alapon. Márciusban a mensi után volt egy jó esténk, mondtam a páromnak, hogy nincs min aggódnia, amúgy sincs termékeny időszakom, így hát védekezés nélkül voltunk együtt, gyakorlatilag az esélytelenek nyugalmával, egyetlen egyszer. Aztán egyszer csak furán kezdtem érezni magam, még pár nappal mensi előtt. Egy nappal előtte teszteltem végül, mert annyira hányingerem volt, délutáni pisiből leugrott a két csík a tesztekről. A 20. hetet keztem meg. :))
2016. júl. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%
6-0s én ilyet nem írtam... Azt írtam tervezett volt a baba és azt el felejtettem írni hogy azért lett meglepi mert már le mondtunk róla hogy sikerülhet.. Egy szóval se írtam olyat hogy párom se volt meg olyat se hogy 2 hét után belém élvezett... Kivel keversz össze? Mert ilyet itt eddig senki nem írt. 22 N 15 hkm
2016. júl. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!