Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik, inszemnáció...

Kinek hanyadik, inszemnáció volt síkeres? köszönöm válaszokat pózítiv történetek is érdekelnének.

Figyelt kérdés
inszemnáció

#inszemnáció
2014. aug. 30. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Most volt a negyedik. De szerintem most sem sikerült, mert már fáj a hasam, szerintem napok kérdése és sajnos megint megjön.
2014. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És milyen vizsgálatok kellenek hozá?
2014. aug. 30. 14:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi most szeretnénk bele vágni a dologban mert már évek óta várunk babára és ezért érdekelne hogy ez menyire sikeres.
2014. aug. 30. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőre sikerült, most vagyok fél idős. Mióta próbálkoztok?
2014. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sajna 5-éve csak már kezdek beleuni telnek az idök és semi nem történik.
2014. aug. 30. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Pozitívan kell hozzállni. Sikerülni fog. Drukkolok!
2014. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és milyen gyógyszerek kellenek és körülbelül anyagilag ez menyibe kerül? elszántak vagyunk már
2014. aug. 30. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb 60-70 ezer kiidnulásnak. Nekünk nem tb alapon volt. Azért került kb ennyibe. Plusz az előtte való kivizsgálasok természetesen még plusz pénzbe kerültek.
2014. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi nem válaszoltam a kérdésre pontosan. A beavatkozás előtt nekem Clostybegy tablettát kellett szedni + vitaminokat. Plusz tüszőrepesztő injekciót kellett magamnak beadni egy előre meghatározott időpontban a beavatkozás előtt.
2014. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az elso inszeminacio sikeres volt :). Most 4 honapos a pici,eppen alszik. 3 ev probalkozas utan sikerult . Hormonalis problemak,elzarodott ,majd mutott petevezetek ,es sok szomorusag utan sikerult . Most nagyon boldog vagyok . Ranezek es meg mindig alig akarom elhinni h itt van velunk . A beavatkozas Erdelyben tortent . Atjarhatosagi vizsgalat,Closty ,vitaminok,tuszorepeszto szuri es termeszetesen elotte megannyi kivizsgalas mindkettonknek . A beavatkozas utan 2 hetre vervetel alapjan kimutattak hogy uton van . Oszinten kivanom hogy minel hamarabb sikeruljon nektek is.Lelkileg nagyon nehez volt a probalkozos idoszak,mindketten jelenleg 36 evesek vagyunk es korulottunk mar mindenkinek volt/van gyermeke , de nem csak ezert volt nehez . Udv.
2014. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!